Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Gurur, önyargı birde Zombiler!

Gurur, önyargı birde Zombiler!
19 Ekim 2010

Yazar Seth Grahame-Smith tarafından yazılan Pride and Prejudice and Zombies kitabının film uyarlaması sinema salonlarında ki yerini alacak gibi gözüküyor.

 

Pride and Prejudice and Zombies kitabını ilk olarak David O. Russell, Natalie Protman’la birlikte sinemalara taşımayı düşünüyordu, ancak ikisininde farklı projelere yönelmeleri filmin çekimlerini tehlikeye atmıştı. Alcakaranlık Efsanesi: Tutulma’nın ünlü yönetmeni David Slade filme el atarak çekimlerine başlayacağını açıkladı. Kadroda ise Scarlett Johansson, Bradley Cooper, Mia Wasikowska, Tilda Swinton ve Catherine O’Hara gibi önemli oyuncular yer verecek. Filmle ismi önceden geçen Natalie Protman ise yapımcı olarak progenin içinde yer alacak.

 

Filmin konusunda Elizabeth Bennet’in (Scarlett Johansson) Meryton’da yayılan salgın sonucu canlanan ölülerle yaşanan savaşını, bir yandan da Mr Darcy (Bradley Cooper) ile olan aşkını konu alıyor.

Tüm yorumlar (22)

Avatar
deckard (Artist) | 25 Nisan 2011, 14:52

Zombilerin bir Victoryen İngilteresini gitmediği kalmıştı DA onu da başardılar sinemacılar?

Cevap Yaz
0
0
robertpattinsonedward (Figuran) | 30 Ekim 2010, 17:11

kitabın arka kapağın ve önsayfasını okudum . gzelse alırım maksadıyla tüylerim dken diken olmuştu. vampirlerle ilgili kitaplara hiç benzemio (normalde onları okumayı severim).kitap tam bi korku severler içndi. filmi de öyle olur muhtemelen

Cevap Yaz
0
0
julietta (Profesyonel) | 26 Ekim 2010, 21:10

Zombi kavramı aynı konunun işlenmesine mahkum bir tür fakat kaliteli bir yönetim ve konuyla gayet başarılı eserler ortaya çıkıyor.Yeni bir zombi filmi gelmeliydi fakat o izleyip keşke izlemeseydim dediğimiz filmlerden olmaz umarım.

Cevap Yaz
0
0
melis-coban (Jön) | 20 Ekim 2010, 17:17

Jane Austen'ın Pride and Prejudice kitabını okuyup filmini izlemiştim müthişti ama Pride and Prejudice and Zombies adlı bir kitap olduğunu ilk defa duyuyorum aralarında bir ilgi var mı hiç bir bilgim yok ama oyuncuları iyi çok saçma bir senaryoları yoksa izlenebilir bir film olur

Cevap Yaz
0
0
my-special (Profesyonel) | 20 Ekim 2010, 12:46

zombi filmlerini seviyorum ve güzelle benzio scarlett johansson da oynıcakmış gzl bi film olcak bnce

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz