Sinemalar.com

Çınar Ağacı Adlı Filmin Çekimleri Tamamlandı

Çınar Ağacı Adlı Filmin Çekimleri Tamamlandı
22 Ekim 2010

Sezonun ilgi ile beklenen yapımlarından Çınar Ağacı adlı sinema filminin çekimleri 1200 yıllık tarihi bir çınar ağacının gölgesinde Bursa\'da tamamlandı. Uluslararası sinema sanatçısı Handan İpekçi\'nin yazıp yönettiği, Nurgül Yeşilçay\'la Nejat İşler\'in ilk kez bir araya geldikleri filmde, yılların tiyatro sanatçısı Celile Toyon da ilk kez bir sinema filminde başrol olarak yer alıyor. Ayrıca 6 yaşındaki çocuk oyuncu Deniz Deha Lostar\'a da dikkat. Settar Tanrıöğen, Suzan Aksoy, Jülide Kural, Ragıp Savaş, Hüseyin Avni Danyal, Ebru Özkan ve Erol Keskin ile Çınar Ağacı bir sinema şöleni.

 

Uluslararası bir yönetmen ve Türkiye\'nin en önemli oyuncularının bir araya geldiği Çınar Ağacı, bir aile hikâyesi. Toplumun her kesiminin kendi hayatlarına dair bir şeyler bulacakları,  aile kavramını ve aile birliğinin öneminin yansıtıldığı bir film. Ayrıca hesapsız sevginin gücünü çocuk gözünden anlatan çok güçlü bir sevgi hikâyesi. Kimi zaman ağlatan kimi zaman kahkahalara boğan film yeni yılda vizyona girecek.

Tüm yorumlar (7)

Avatar
TwostarT (Star) | 12 Mayıs 2011, 12:39

Merak ettim filmi izliycem. :)                                                                    

Cevap Yaz
0
0
Dagcan (Dublör) | 23 Ekim 2010, 16:39

bu sene türk filmleri damga vuracak sinemaya kendini belli ediyor. oyuncular gerçekten çok iyi ayrıca bu ikilinin bir araya gelmesi güzel bir film izleyeceğimiz anlamına geliyor bence.

Cevap Yaz
0
0
zeynepdemir (Dublör) | 23 Ekim 2010, 14:04

nurgül yeşilçayı sevmem fakat hem iyi işlerde yer alıyor o yüzden filmin güzel olacağına inanıyorum

Cevap Yaz
0
0
jackville (Star) | 22 Ekim 2010, 22:46

izlenmesi için bir araya getirebilecekleri en güzel kadroyu kurmuşlar. içimden tek eksik var erkan can yok demek geliyor. settar tanrıöğen var nejat işler var bir baba rolüne de erkan canı koysalardı keşke dedirtti bana ya neyse artık :) böyle de güzel olacağa benziyor.

Cevap Yaz
0
0
pesimistic (Dublör) | 22 Ekim 2010, 19:16

ekip güzel ama konusu hakkında detaylı bilgi yok. umarım güzel bir film izleriz

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz