Sinemalar.com

Indiana Jones da 3 Boyutlu Oluyor

Indiana Jones da 3 Boyutlu Oluyor
27 Ekim 2010

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan habere göre George Lucas, Star Wars serisini 3D tekniğine uyarlayarak tekrar gösterime sokacaktı. Daha bu haberin sevincini atlatamayan sinema severlere bir güzel haber daha geliyor George Lucas\'tan. Steven Spielberg ve George Lucas\'ın efsanevi arkeolog serisi Indiana Jones da 3 boyutlu olarak sinemalarda gösterime girecek. İlk film ise Kutsal Hazine Avcıları olacak.

 

Star Wars\'ın ardından tarihin en ünlü arkeologunun maceralarının da 3 boyutlu halde tekrar sunulacağı açıklandıktan sonra, serinin 4. filmi olan Kristal Kafatasında rol alan Shia LeBeouf\'tan da ilginç bir açıklama geldi. Spielberg ve Lucas\'ın 5. film hakkında da görüştüklerini belirten genç oyuncu, bu yeni filmde başrol oyuncusu olarak Indiana Jones\'un yerini alacak gibi görünüyor.

Tüm yorumlar (28)

Avatar
TwostarT (Star) | 12 Mayıs 2011, 12:40

Çok sevdiğim bir karakter Indiana Jones Çok seviyorum onu :)

Cevap Yaz
0
0
123456789mj (Artist) | 20 Aralık 2010, 16:42

Batırdılar o canım seriyi. Zaten son çıkan İndiana filmini pek fazla beğenmemiştim. Bir de Harrison Ford'un gittiğini duydum ya, artık sadece üzülebilirim. Her seriyi tadında bırakmak gerek bence. Eğer Harrison Ford bu filmde yoksa ve seri tökezlemeye başladıysa bu film asla eskisi kadar güzel olamaz. Keşke bu seriyi ilk üç film olarak bitirselerdi. Yazık ıoldu diyorum.
 
Fakat Star Wars'un 3d olarak tekrardan yayınlanacağını yeni duydum ve şu anda çok mutluyum. Hayatımın serilerindne birinin 3d olarak tekrardan yayınlanması çok güzel.

Cevap Yaz
0
0
orumcan (Figuran) | 20 Kasım 2010, 22:30

2. satıra kadar yerimden fırladım ama devamı hiç hoşuma gitmedi... öncelikle son zmnların modası haline gelen 3D efsaneler güzel olur. özellikle de bnm gibi son derece star wars ve indy hayranı biri için sinemada seyretmek... ('93 lüyüm, A new Hope '79 da çıktı) ama Sia LeBeouf'un Indy'nin yerine geçmesine hiç de hoş bakmıyorum... Ztn ona uyuz oluyorum ya bi insan bu kadar şanslı olabilir mi ki ya?! : hem Transformers'da hem de Indy'de oynamak (ayrıntılara girmiorum bile Megan Fox gibi) Indiana Jones bir fenomendir... Harrison Ford'la özdeşleşmiştir... Yerine başka biri düşünülemez bile... yapacaklarsa en azından farklı bi isimle çıkarsınlar Jones soyadını kullanmamalılar...

Cevap Yaz
0
0
Melomania (Profesyonel) | 1 Kasım 2010, 12:07

Hala mı İndiana Jones? Spilberg alttan alta "bittim ben arkadaşlar artık yaratıcılık sıfır" diye haykırıyor sanki...

Cevap Yaz
0
0
HorrorMovie (Jön) | 31 Ekim 2010, 22:42

Sinema tarihinde bir bu eksikti;bunu da yaptılar.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz