Sinemalar.com

Tron Efsanesi Daft Punk İşbirliği Özel Fragman Yayında!

Tron Efsanesi Daft Punk İşbirliği Özel Fragman Yayında!
28 Ekim 2010

1982 yapımı efsanevi film Tron\'un devam filmi niteliğindeki Tron Legacy (Tron Efsanesi) filminin yeni fragmanı dünyanın ünlü elektronik müzik gruplarından olan Daft Punk\'ın soundtrack\'i ile yayınlandı. Yüzlerini hiçkimseye göstermeyen Daft Punk\'ın popüler kasklarının Tron\'da da geçmesi bu ortaklığı ortaya çıkarttı ve her iki taraf da bu durumdan memnun gözüküyor. Alışılagelmiş Daft Punk şarkılarından birini, ilk filmi seyredip hayran olan gençlerin devam filminde dinleyecek olmaları da film açısından oldukça yararlı bir strateji gibi görünüyor. Daft Punk\'ın Tron Legacy filmi için özel olarak yaptığı şarkının filmden kareler ile sunulmuş bir kısmı sinemalar.com\'da.

 

 

Tron Efsanesi

Tüm yorumlar (21)

Avatar
Milk-whitE (Amatör) | 21 Ağustos 2011, 19:39

Filmin müziklerini Daft Punk'ın yapması ayrı bir Hava katmış bence çok başarılı bir film izlemeye değer

Cevap Yaz
0
0
amiga (Amatör) | 5 Şubat 2011, 18:54

Film, ilk filmin devamı niteliği taşısada ilk filmi izlemeyenler için problem teşkil edecek fazla bir durum yok. Ancak ilk filmi izleyenlerin bu filmle duygusal bir bağ kuracakları kesin. İlk film ne yazıkki ozamanlar "görsel efekt" diye bir oscar sınıflandırması olmaması nedeniyle oscar alamamıştı, bu filmi seyreden arkadaşların ilk filmede bir göz atmasında fayda var, ilk filmi izledikten sonra "teknoloji nerden nereye" gelmiş diyeceksiniz. Film güzel izleyin :) (ikiside)

Cevap Yaz
0
0
csumerkent (Amatör) | 20 Aralık 2010, 17:45

Buraya yorum yazanlar sanırım daha çok gençler yada TRON filmini izleme şansı olmamış olanlar size tavsiyem önce TRON u izleyin sonra bakalım böyle yorum yapabilcekmisiniz he ayrıca ilk film "1982" yapımıdır

Cevap Yaz
0
0
JaZZJac (Profesyonel) | 2 Kasım 2010, 08:57

Çocukça bir konu ne kadar güzel olursa olsun ama Captain America ve Thor un filmlerinin fragmanları için gidebilirim ilk filmin başında yer alcak

Cevap Yaz
0
0
sinemanyaa (Amatör) | 1 Kasım 2010, 13:07

kıyafetleri ben10 'deki bir uzaylı yaratığın köstümüne çok bezniyo :D ama fantastik filmler herzamn sürükleyicidr 3d bakalım bizi nasıl etkilcek film, hee not music çok fena sanki blade musiğene çok yakın  ;)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz