Sinemalar.com

Yeni Batman Filminin Adı Belli Oldu

Yeni Batman Filminin Adı Belli Oldu
28 Ekim 2010

Christopher Nolan\'ın Batman serisinin üçüncü filminin adı sonunda açıklandı! Yeni film Dark Knight Rises adı ile vizyona girecek.

 

Serinin üçüncü filmi ile ilgili birçok bilgi de yapımcılar tarafından yayınlanmış durumda. Bu bilgilere göre, Heath Ledger\'ın efsanevi performansına en sevilen kötü karakter olan Joker, oyuncunun ani ölümü sebebiyle yeni filmde olmayacak. Ayrıca üçüncü filmde olması düşünülen The Riddler(Bulmacacı) karakteri de filmde yer almayacak.

 

Yönetmen Christopher Nolan, yaptığı açıklamalar ile birçok konuyu açıklığa kavuştururken akıllara yepyeni soru işaretleri getirmeyi ihmal etmiyor. Nolan\'a göre önceki filmlerde olan birçok karakter yeni filmde de olacak, hikaye onlar üzerinden gelişecek ancak yeni karakterler de Batman\'in yükselişine dahil olacak. Bu açıklamaların ardından akıllara, Gotham\'ın eski savcısı yeni suçlusu Harvey Dent\'in hikayede çok daha aktif bir rol olacağı geliyor.

 

Film hakkında daha birçok dedikodu mevcut. Ancak kesinleşmiş detaylar şimdilik bunlardan ibaret. 2011 yılında New Orleans ve Chicago\'da çekimleri yapılacak film, 2012 yılı yaz aylarında gösterimde olacak.

Tüm yorumlar (58)

Avatar
Normatif (Figuran) | 22 Eylül 2011, 14:13

Aslında catwoman olsa süper olur film :) olmasa da izlenir o ayrı ...

Cevap Yaz
0
0
meteakcader (Profesyonel) | 14 Mart 2011, 16:27

on numara film olucak tek eksik yanı jokerin olmaması ama filme yeni dahil olan oyuncular o eksiği büyük ölçüde kapatır.nolan  filmlerinde bir öncekini bir kat üstüne çıkmayı başarıyor.iyşallah buda onalardan biri olur.

Cevap Yaz
0
0
julesverne (Profesyonel) | 25 Ocak 2011, 14:18

bence Harvey Dent Batman'in en büyük düşmanı olacak. dark knight'ta harvey'nin öldüğünü sanmıştım. serinin bu filminde aktif rol alacağı söylendiğine göre ölmemiş ve sanırım filmin kötü adamı "ikiyüz" olacak.

Cevap Yaz
0
0
MrSinisteR (Amatör) | 6 Mart 2011, 15:37

Ben de seninle aynı fikirdeyim ama İnş. Spiderman deki gibi saçma bir şekilde ''üçlü'' yaptırmazlar :)

0
0
IneubuS (Figuran) | 18 Aralık 2010, 22:16

batman i fazla sevmezdım taaki dark knight filmine kadar rahat 10 kere izlemişimdir.

Cevap Yaz
0
0
thelordoftherings (Profesyonel) | 6 Aralık 2010, 12:43

merakla beklene filmlerden inş nolan izleyicilerini yine şaşırtmaz.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz