Sinemalar.com

Ashton Kutcher Çapkınlığa Soyundu!

Ashton Kutcher Çapkınlığa Soyundu!
1 Kasım 2010

David Mackenzie’nin yönettiği ve Ashton Kutcher, Anne Heche, Margarita Levieva ile Sebastian Stan’ın oynadığı Çapkın (Spread), 24 Aralık 2010’da vizyona giriyor.

Çapkın

 

Konu:

Nikki muhteşem yakışıklı, hayatının devamını kadınların istediklerini vererek sağlayan ama jigolo olmayan seksi bir dolandırıcıdır. Nikki\'nin son zaferi, daha önce hiç sahip olmadığı kadar çok şey vaadeden orta yaşlı avukat Samantha\'dır. Ancak daha sonra Nikki, kendisiyle aynı yaşta olan güzel garson Heather ile tanışır. Samantha\'nın yurt dışında olduğu bir zamanda Heather, Nikki\'yi Samantha\'nın evinde ziyarete gelir. Nikki\'nin bilmediği şey ise Heather\'ın da kendisi gibi oyun oynadığıdır. Samantha eve döndüğünde Nikki\'nin kendisini aldattığını görür ve her şey bundan sonra başlar...

Tüm yorumlar (16)

Avatar
jeanvendetta (Figuran) | 28 Haziran 2011, 21:50

çok hoşuma gitmedi zaman öldürmekse niyetiniz buyrun izleyiniz

Cevap Yaz
0
0
scarlettj (Efsane) | 15 Kasım 2010, 16:59

Fragmanı beni pek cezbetmedi.Sıradan bir senaryoya sahip gibi görünüyor.

Cevap Yaz
0
0
CerenKarakas (Profesyonel) | 4 Kasım 2010, 21:10

bu filmi izleyeli aylar deil tam tamına 1 yıl geçti 2009 da izledim arkadaşlar :D

Cevap Yaz
0
0
jackville (Star) | 4 Kasım 2010, 01:08

ben bu filmi izleyeli aylar oldu. bu daha yeni mi girmiş vizyona.. neyse girmese bile olur izlenmese de olur. ashton kutcher hayranlığı en üst seviyedeyse izlenebilir.  ben kendi adıma pek tahammül edemedim. boş bir film gibi. vermek istediği mesajı en başta çıkıp söylese daha kolay boşuna zahmete girmezdi yönetmen.. bir şey değil, vakitlerine yazık oldu.

Cevap Yaz
0
0
Cutur (Artist) | 3 Kasım 2010, 23:55

Bu adama bayiliyorummm =D
Aldigi her rolu hakkiyla basarili bir sekilde oynuyor tahmin ediyorum ki bu filmde cok guzel olucak bir an once gelir umarimm =)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz