Sinemalar.com

Şov Bizinıs

Şov Bizinıs
1 Kasım 2010

Yönetmenliğini Mustafa Uğur Yağcıoğlu’nun yaptığı “Şov Bizinıs” isimli komedi tarzındaki sinema filmi, izleyicisiyle buluşmak için geri saymaya başladı. Başrollerinde Müslüm Gürses, Almeda Abazi, Zeynep Beşerler, Önder Açıkbaş, Cem Kılıç gibi önemli isimlerin yer aldığı film önemli gişe beklentisiyle çekildi. Filmin, oyuncuları dışında öyle iki kahramanı var ki “nereden nereye” dedirtecek kişiler. Filmin öyküsünü radyo dinleyicilerinin yakından tanıdığı Tevfik Kavalcı ve İrfan Kangı yazdı. Yazdıkları bu öykünün arkasında durup önemli miktarda para harcayarak filmin yapımcılığını da üstlendiler. Gözü kara girdikleri sinema sektöründe “Çok iddialı bir öyküye, çok önemli oyuncu kadrosuyla sinema filmi yaptık, gişe korkumuz yok, yaptığımız işe güveniyoruz” dediler. Radyo Dj’yi olarak çalıştıkları günlerde plâkçılar çarşısında yaşanan komik olaylar kendilerine anlatıldığında “Vay be bu da mı yaşanmış?” dedikleri komik olayları kaleme aldıklarını söyleyen genç yapımcılar, “Bu komedi filminde yaşanmışlıklar ön plânda tutuldu.” dediler.

Tüm yorumlar (6)

Avatar
rockist2 (Amatör) | 17 Mayıs 2011, 22:37

rezil bir filmdi. bence bu arkadaslar radyoda djlik yapmaya devam etsinler. gerci ben müslüm babayı görmek icin gittim galaya ama onuda göremedim

Cevap Yaz
0
0
esaret6161 (Jön) | 4 Kasım 2010, 17:31

müslüm gürses severimde   :d   sinema   diyinçe ikisini  yanyana  pek koyamıyom:D sesine   laf olmazda  sinemada tartışılır:))

Cevap Yaz
0
0
gkhns (Jön) | 2 Kasım 2010, 19:21

Hoş izlemeden karar verilmez ama deneyimlerime dayanarak yine rezil bir film izleyeceğiz - daha doğrusu izlerken yarıda vazgeçeceğiz - gibi geliyor.hadi hayırlısı!

Cevap Yaz
0
0
pesimistic (Dublör) | 2 Kasım 2010, 16:23

kardeşim yapmayın böyle filmler ya ! türk sinemasını geriye götüren işte böyle saçma sapan yapımlar oluyor. her önüne gelen sinema filmi yapıor. içine ettiniz sinemanın...

Cevap Yaz
0
0
TheMirrors (Artist) | 2 Kasım 2010, 00:22

Nedir be abicim bu filmlerden çektiğimiz ne biçim yönetmelik ne biçim senaristlik hiç bi öne cıkan fikir film olmaz mı yahu yazık günah yapmayın siz film oturun evinizde biraz amerikan filmleri izleyip ibret alın.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz