Sinemalar.com

Yoksa Ben Amca Martin Sheen mi?

Yoksa Ben Amca Martin Sheen mi?
5 Kasım 2010

Yeni Örümcek Adam serisinde oynayacak oyuncular yavaş yavaş netlik kazanıyor. Marc Webb’in yönetmen koltuğunda yer aldığı yeni Örümcek Adam serisinde Ben Amca rolünü Martin Sheen üstlenecek gibi gözüküyor. Henüz yönetmenden ve yapımcı şirketten resmi bir açıklama yapılmasada, Peter Parker karakterinin amcası Ben Parker rolünü Apocalypse Now ve Wall Street filmlerinden tanıdığımız ünlü oyuncu Martin Sheen oynayacak.

 

Her Ben’in birde May’e ihtiyacı var. Yeni Örümcek Adam’da May karakteri için Sally Field’in düşünüldüğü yer alan dedikodular arasında ancak Sally Field’in Martin Sheen’le birlikte rol almaya sıcak bakmadığıda söylentiler arasında yer alıyor.

Tüm yorumlar (28)

Avatar
yil-gor (Artist) | 10 Kasım 2010, 23:00

Hollywood'ta artık hikaye kalmamış. Sardılar çizgi romanlara. Gerçeğe dönüştürebilmek için muazzam para harcıyorlar. Zor dostum zor.
 
Ama en kaltielisi örümcek adam.

Cevap Yaz
0
0
CerenKarakas (Profesyonel) | 10 Kasım 2010, 20:35

ben amcayı öldürmemişlermiydi nası geri dönüyorki saçma

Cevap Yaz
0
0
illegalycl (Star) | 9 Kasım 2010, 02:45

örümcek adam serisi çok çok uzun sürebilir çünkü bi çok düşman bulunabilir senarist hayal gücünüazda olsa kullanması yeterlidir 3 serisinide beğeniyle izledim ve yeni çekilecek olanlarıda bğeniyle izlemeye devam edeceğimden şüphem yok

Cevap Yaz
0
0
istiska (Profesyonel) | 8 Kasım 2010, 22:40

örümcek adam efsanesi bitmeyecek gibi duruyor umarım güzel olur, fakat bir çizgi roman karakteri için bu kadar film yapmayada gerek var mı bilmiyorum 3 tane yaptılar Allah bereket versin :)

Cevap Yaz
0
0
theguilty (Dublör) | 8 Kasım 2010, 19:57

ilk 3 filme gözm kapalı gittim ama bu filme gitmeden önce gzlerimi acıp gidenlerin yormlarına gideceğim film basa sarıyor maalesef... hikaye kurgu aksiyon hepsi dozundaydı ilk 3 filmde... bu film daha iyi olmaycak gibi bir his var içimde ...

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz