Sinemalar.com

Siyah Giyen Adamlar Geri Dönüyor

Siyah Giyen Adamlar Geri Dönüyor
22 Kasım 2010

1990 yılında bir çizgiroman olarak popüler hayata giriş yapan ve 1997 yılında kadrosuna Tommy Lee Jones ve Will Smith\'i katarak filme dönüşen Men in Black, ikinci filmin üstünden 8 yıl geçtikten sonra 3. film ile geri dönüş yapmaya hazırlanıyor. Çekimlerine geçtiğimiz hafta içerisinde başlanan filmin yönetmenliğini serinin ilk 2 filminde olduğu gibi Barry Sonnenfield üstleniyor. Will Smith ve Tommy Lee Jones\'un yine kadroda bulunduğu filme dahil olan birçok yeni oyuncu da var. Bunların başında ise Alec Baldwin, Gemma Arterton, Josh Brolin ve Betty White geliyor. Ayrıca Pussycat Dolls grubunun seksi şarkıcısı Nicole Scherzinger de kadroya dahil olan isimlerden.

 

Çekim ekibine senarist olarak Jeff Nathanson\'ın da son anda dahil olduğu filmin konusu ise şöyle: Will Smith\'in canlandırdığı Ajan J, zamanda yolculuk yaparak ortağı Ajan K\'in genç hali ile yine dünyayı yok etmek isteyen kötü uzaylılara karşı mücadele veriyor. Tommy Lee Jones\'un genç versiyonunu canlandıracak kişi ise Josh Brolin.

 

3 boyutlu olarak gösterime girecek filmin çekimleri ise belirli aralıklar ile devam edecek. Gösterim tarihi olarak belirlenen gün ise 25 Mayıs 2012. Dünyayı türlü tehlikelerden komik bir şekilde koruyan ajanları izlemek için önümüzde daha çok uzun bir zaman var. Film ile ilgili ayrıntıları ilerleyen zamanlarda sinemalar.com üzerinden takip etmeye devam edebilirsiniz.

Tüm yorumlar (38)

Avatar
yursuf (Amatör) | 5 Eylül 2011, 22:02

Merakla beklediğim filmlerden birisi gelişen teknoloji ve will smithin harika oyunculuğuyla güzel bir izleyeceğimizi düşünüyorum.

Cevap Yaz
0
0
tkin (Dublör) | 31 Aralık 2010, 03:49

Bu filmi Tommy Lee Jones için daha ayri seviyorum. Will Smith de iyide ama Jones in yeri daha ayrı.. Sabırsızlıkla bekliyorum.

Cevap Yaz
0
0
melin-mmj (Profesyonel) | 11 Aralık 2010, 22:37

ilki cok byenmistim bu habere cok sevindim kesinlikle izlicem

Cevap Yaz
0
0
abuwlgkmnl (Figuran) | 6 Aralık 2010, 19:38

Kadr harika görünüyor.Oldukça heyecanlıyım umarım iyi bir iş çıkarırlar.

Cevap Yaz
0
0
-maskot-9 (Amatör) | 30 Kasım 2010, 15:34

waysss çocukluğumun filmi tekrar çekilecek olmasına sevindim sanki o yıllara döndüm birdenn

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz