Sinemalar.com

Winnie The Pooh'un Türkçe Dublajlı Fragmanı Yayınlandı!

Winnie The Pooh'un Türkçe Dublajlı Fragmanı Yayınlandı!
23 Kasım 2010

Disney Animasyon’un ilk Winnie The Pooh macerası, 35 yıl aradan sonra Disney Animasyon Stüdyoları’yla Yüz Dönüm Ormanı’na geri dönüyor. Orjinal halinin sevimliliğini, esprilerini ve muzipliğini taşıyan bu yepyeni filmde de yine Filozof ama çok küçük beyinli Ayı Winnie ve arkadaşları Tigger, Tavşan, Piglet, Kanga, Roo ve tabii ki kuyruğunu kaybeden sevimli arkadaşları Eeyore da var.

Winnie The Pooh

 

Winnie, Eeyore’a ; “ Bir kuyruk ya yerindedir ya da değildir...Seninki de yerinde değil. “ der. Baykuş tüm ekibi, Christopher Robin’in hayali sorununu çözmek için bir maceraya gönderir. Tek derdi birazcık bal yiyebilmek olan bir ayı için bu, hayli hareketli bir gün olacaktır. A.A. Milne’ın kitaplarındaki  5 hikayeden esinlenilerek, Disney’in klasik elle çizim tekniğiyle yapılan “Winnie The Pooh” , 15 Temmuz 2011’de sinemalarda.

Tüm yorumlar (18)

Avatar
TwostarT (Star) | 12 Mayıs 2011, 12:47

:D Winnie The Pooh çok sevdiğim animasyonlardan :)       

Cevap Yaz
0
0
tarsuss (Jön) | 25 Kasım 2010, 22:55

Walt Disney Animasyon Stüdyolarına da bu yakışırdı. Glen Keane, Ken Duncan gibi çizerler varken. Ne diye CGI teknolojisinden yararlanılır ki. Ne kadar animasyon filmi sevsemde CGI teknolojisini kullanan animasyon filmlerini sevemiyorum ve oldukça yapay duruyorlar. Bu teknolojinin Walt Disney'de olması Steamboat Willie'ye hakaret zaten ve umarım bundan sonra hep elle çizerler ve CGI'den vazgeçerler.

Cevap Yaz
0
1
ertu455 (Dublör) | 25 Kasım 2010, 10:09

Yeğenim çok seviyor onu götürürüm :D bende küçükken saatlerce başından kalkmazdım :D

Cevap Yaz
0
0
istiska (Profesyonel) | 24 Kasım 2010, 21:48

yuppiiii en sevdiğim çizgi filmlerden biriydi :) en çok sevdigim tigger karakteri süperdi yaa

Cevap Yaz
0
0
residenthuman (Amatör) | 24 Kasım 2010, 21:01

Roo'nun sesine bayılıyorum inanılmaz tatlı. Sırf o ses için izleyebilirim :D

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz