Sinemalar.com

Çakallarla Dans Filminin HD Kalitedeki Fragmanları Yayında!

Çakallarla Dans Filminin HD Kalitedeki Fragmanları Yayında!
15 Aralık 2010

Yapımcılığını sugarWorkz’ün yaptığı, senaryo ve yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlendiği Çakallarla Dans filminin başrollerinde Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu ve Tuba Ünsal yer alıyor.

 

17 Aralık\'ta vizyona girecek olan Çakallarla Dans filminin HD kalitesindeki fragmanı ve kısa klipleri sinemalar.com\'da yayına girdi.  Bütün videoları izlemek için buraya tıklayın.

 

çakallarla Dans

 

Konu: Büyük bir şirketin muhasebecisi olan Servet, gözünü para hırsı bürümüş karısının gazına gelerek, şirketin internet hesapları üzerinden hatırı sayılır miktarda bir parayı patronundan çalma plânı yapar. Bu plânın bir parçası da en yakın arkadaşı olan Gökhan\'dır. Parayı onun hesabına aktarıp herhangi bir olumsuz durumda suçu onun üzerine yıkacaktır. Diğer iki arkadaşı da bu hain plânın figüranı olacaklardır. Ama unuttuğu iki şey vardır; birincisi, kendisi gibi kurnaz ama saf olan arkadaşları, ikincisi ise; çakallık yapmaya çalışırken zaten çakalların alengirli oyunlarının tam ortasında olmaları.

Dört kafadar başlattıkları bu işi ellerine yüzlerine bulaştırır ve başlarına gelmedik komik olay kalmaz. Kısa yoldan para kazanmak uğruna bindikleri geminin dümeni onları, akıllarına bile gelmeyecek çılgın ve eğlenceli bir serüvene sürükler.

 

Tüm yorumlar (16)

Avatar
pesimist07 (Profesyonel) | 20 Aralık 2010, 00:55

Arkadaşlar tivibu yarışmasında hile var. Oyunda iyi iseniz sonuçlar net yansımıyor rekoru kırdıktan sonra kafalarına göre listeye giriyor ya da girmiyor ve yine iyiseniz o bölüme girmeniz engelleniyor.Böyle konularda nereye dile getirilicekse artık.

Cevap Yaz
0
0
Olqn (Profesyonel) | 16 Aralık 2010, 17:16

basit bir konusu var gıbı ama ızlemeden yorumlamak olmaz kadro bosa harcanmamıstır umarım.

Cevap Yaz
0
0
taxim (Amatör) | 15 Aralık 2010, 11:42

filmi galada izleme fırsatı buldum. çok çok komik bir film, filmin kadrosunda çok kaliteli oyuncular var, bence çok güzel bir film olmuş, filmde emeği geçen herkesin emeğine sağlık

Cevap Yaz
0
0
ozgckl (Amatör) | 15 Aralık 2010, 11:16

 prömiyerinde izleme fırsatı buldum . çok çok eğlenceli , keyifli bir film . güldürürken düşündüren bir film  ki izlerken vaktin nasıl geçtiği anlaşılmıyor bile defalarca izlenebilir . bizi anlatıyor bizim filmimiz... :)
 

Cevap Yaz
0
0
ebtnr (Amatör) | 2 Aralık 2010, 12:16

İyi vakit geçirmek , gülmek isteyen herkese tavsiye edilir..

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz