Sinemalar.com

"Çakal" İsmail’in Kariyerinin Dönüm Noktası

24 Kasım 2010

“Çakal” sinema filminde İsmail Hacıoğlu ile başrolleri paylaşan usta oyuncular Uğur Polat ve Erkan Can, İsmail’in Çakal’daki performansının kariyeri için bir dönüm noktası olduğunu vurguladılar.

 

Uğur Polat  “ Her anlamda olgun, oturmuş ve iddialı bir İsmail var Çakal’da. Bugüne kadarki rollerinden her anlamda bir adım önde. Artık sadece genç bir delikanlı değil, derinliği olan, iddialı bir genç adam yansıyor beyazperdeye. Bugüne kadar pek çok projede birlikte rol aldığımız için İsmail’i hep keyifle gözlemledim ve şunu inanarak söyleyebilirim:  Çakal, gurur verici bir yeteneğin dönüm noktası.”
Erkan Can ise “İsmail hep daha iyiyi hedefliyor ve başarıyor. Çakal’daki performansından daha iyiyi başarması çok zorlu bir hedef olacak. Siz de filmi izlerken  göreceksiniz.”

 

17 Aralık 2010 ‘da vizyona girecek olan 2010’un iddialı filmlerinden Suç / Drama türündeki “Çakal”, klasik mafya konseptinin kabuğunu kıran farklı bakış açısı ve sert anlatım diliyle dikkatleri üzerine çekiyor. Yönetmenliğini Erhan Kozan’ın, senaristliğini Sertan Telli’nin, yapımcılığını Kaan Korkmaz \'ın  gerçekleştirdiği; Cüneyt Türel, Naci Taşdöğen, Turgay Tanülkü, Çetin Altay ve Damla Sönmez gibi birçok ünlü oyuncunun da yer aldığı filmde, İstanbul’un arka sokaklarında, karanlık dünyalarda var olmaya çalışan Akın isimli genç adamın öyküsü anlatılıyor.

Tüm yorumlar (12)

Avatar
ilkay008 (Artist) | 8 Nisan 2011, 02:24

Geleceği çok parlak büyük bir oyuncu olacak...

Cevap Yaz
0
0
maze00 (Amatör) | 19 Şubat 2011, 19:58

İsmail Hacıoğlu deyince akLıma Başka Semtin Çocuklarından Veyso geLiyor :D

Cevap Yaz
0
0
SezaiK (Amatör) | 5 Ocak 2011, 10:33

ismail büyük bir oyuncu olma yolunda emin adımlarla ilerliyor, bence klasil olacak bir filim
izlediğimde robert de niro'un taxi driverından neyi eksik dediğim flim

Cevap Yaz
0
0
YavuzGuney (Amatör) | 25 Aralık 2010, 11:34

Bence İsmail Hacıoğlu bundan birkaç sene sonra çok daha güzel rollerde olacak. bana göre tek eksiği fiziki görüntüsü. fiziğini biraz daha kalıplara sokması gerekiyor böylece daha dayanıklı rollerde hem türk sineması adına hem kendi oyunculuğu adına ses getirir.
allah yolunu açık etsin

Cevap Yaz
0
0
DeppJ (Dublör) | 18 Aralık 2010, 17:42

'Çakal' filmindeki o ağır rolü kaldırmaya çalışması hoşlarına gitmiş olmalı diğer sanatçılarımızın...
Hayli zor bir rol verilmiş kendisine...Hem fiziken hem de kimyevi olarak henüz çokta uyuşmayan bir rol olduğu fikrindeyim...Ama şunu söylemem gerekiyor ki;İsmail HAcıoğlu filmde çok iyi ve gerçektende geleceği parlak olduğu kanısındayım...
Ama söylemeden edemeyeceğim;verilen rol için henüz yeterli değil bence... 

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz