Sinemalar.com

I Am Number Four Filminin Afişi Yayınlandı!

I Am Number Four Filminin Afişi Yayınlandı!
30 Kasım 2010

Üçü öldü. O, Dört Numara. Kendisini öldürmek için gönderilen acımasız düşmanlarının peşine düştüğü bir kaçak olan sıradışı genç adam John Smith’in (Alex Pettyfer) hikayesinin anlatıldığı, bol aksiyonlu gerilim filminin yönetmen koltuğunda D.J. Caruso oturuyor. 18 Şubat\'ta Türkiye\'de vizyona girmesi beklenen I Am Number Four\'da Alex Pettyfer, Teresa Palmer, Dianna Agron ve Timothy Olyphant gibi isimler yer alıyor.

 

I Am Number Four

 

Kimliğini değiştirerek, koruyucusu Henri (Timothy Olyphant) ile birlikte şehir şehir dolaşan John, her seferinde, geçmişiyle bağı olmayan yeni biri oluyor. Artık evi olarak nitelendirdiği küçük Ohio şehrinde John’un karşısına, hayatını değiştirecek beklenmedik olaylar, ilk aşkı (Dianna Agron), yeni, güçlü yetenekler ve onun inanılmaz kaderini paylaşan diğerleriyle olan bağlantısı çıkıyor.

 

John (Alex Pettyfer), yok etmek için kendisini arayan ölümcül bir düşmandan kaçmak için, gerçek kimliğini saklayan ve sıradan bir öğrenciye dönüşen sıradışı bir adam. Onun gibi olan üç kişi çoktan öldürüldü... O, Dört Numara.

Tüm yorumlar (27)

Avatar
gasperd (Figuran) | 26 Ocak 2012, 13:14

çok güzel film

Cevap Yaz
0
0
MustafaTk (Profesyonel) | 24 Eylül 2011, 21:46

Süper bir Film oldu.Fragmanıda güzeldi zaten onu izleyen Filmide izler

Cevap Yaz
0
0
TwostarT (Star) | 12 Mayıs 2011, 12:50

Güzel bir filme benziyor. İzleyip görucez artık.

Cevap Yaz
0
0
caillou (Dublör) | 7 Mart 2011, 18:10

izlemeden söylemek istemem ama güzel bi film olucakmış gibime geliyo...

Cevap Yaz
0
0
luminous (Dublör) | 22 Şubat 2011, 17:07

tanıtım filmi güzel merak ettiğim nokta ilk üç numara kaçarken öldürülüyor onların güçleri yokmuydu da kaçıyorlarıdı 4 numaranın farkı güçlerinin olması mı?

Cevap Yaz
0
0
Morvv (Figuran) | 20 Nisan 2011, 19:20

Bu 9 kişinin güçleri belli bir yaştan sonra gelişmeye başlıyor. İlk 3'ü küçük yaşta öldürülüyor.Yani daha güçlerine kavuşamıyorlar. 4. Kişiye sıra gelmeden o güçlerine yani Mirasına kavuşuyor. Zaten asıl savaş ondan sonra başlıyor..

0
0
Görüşleriniz