Sinemalar.com

İzleyici Bu Üçlüyü Çok Sevdi

İzleyici Bu Üçlüyü Çok Sevdi
3 Aralık 2010

“Vay Arkadaş – Manik, Tik, Dildo” filminin birbirinden eğlenceli üç kafadarından Manik yerinde duramayan hiperaktif yapısıyla, Tik saf ve komik halleriyle, Dildo ise kızları kendine hayran bırakan Kazanova tavırlarıyla izleyenleri gülmekten kırıp geçirdi. Filmin, başları dertten bir türlü kurtulamayan üç kahramanı; karşılıklı atışmaları, birbirlerine hitap tarzları ve aralarındaki ilişkiyle aynı zamanda izleyici aksiyon dolu bir komediye sürüklüyor. Kahramanların hız kesmeyen komik maceralarının devamı şimdiden sinemaseverlerin merak konusu oldu.

 

Filmin yapımcıları; yolları komiser kızı Nil (Demet Evgar) ile kesişen Manik (Ali Atay), Tik (Fırat Tanış) ve Dildo’nun (Mete Horozoğlu) hikayelerinin devamını çekmeye hazırlanıyor. Filmin devamında, izleyenleri kahkahalara boğacak birbirinden renkli ve heyecanlı yeni maceralar bekliyor. Yapımcılar, özellikle gençler tarafından çok sevilen komik ve aksiyon dolu serüvenin devamında, üç ana karakterden biri ile Nil arasında doğacak aşka, izleyicilerin beklentisi doğrultusunda karar vermeyi düşünüyor.

 

200.000’in üzerinde izleyici sayısına ulaşan “Vay Arkadaş – Manik, Tik, Dildo”nun yapımcıları; gişede çok büyük hasılat elde edilmese de, özellikle genç sinemaseverlerden aldıkları olumlu eleştiriler sonucunda çekmeye karar verdikleri ikinci filmin heyecanını şimdiden yaşamaya başladılar.

 

“Vay Arkadaş – Manik, Tik, Dildo”; vizyondaki üçüncü haftasında Türkiye çapında 138 sinemada izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

Tüm yorumlar (11)

Avatar
melin-mmj (Profesyonel) | 11 Aralık 2010, 22:31

daha gidemedim ama gidicem merak ediyorum acaba guzelmi

Cevap Yaz
0
0
Stinger1990 (Amatör) | 6 Aralık 2010, 00:34

Daha bugun gidebildim ama tam anlamıyla gülmekten yarıldım özellikle Ali Atalay ın oyuncuuğu çok iyidi.İzleyipte memnun kalmayanlar intihar etsin bence

Cevap Yaz
0
0
eunts (Figuran) | 5 Aralık 2010, 11:30

iyi bi haber.sevindim harbiden ziraa ilk filmi çok beğenmiştim farklı bi komedi aksyon anlayışına sahip türk filmlerindendi.

Cevap Yaz
0
0
tanju58 (Amatör) | 3 Aralık 2010, 22:57

lan ulvi yi gördüm yarıldım gülmekten tipini görunce gülesim geliyor o adamın

Cevap Yaz
0
0
hunter88 (Figuran) | 3 Aralık 2010, 19:13

inşaallah çekilen ikinci film birinci filmden daha güzel olur ilk film gayet güzeldi komedi aksiyon iç içeydi çok hoşuma gitti izlemeyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz