İzleyici Bu Üçlüyü Çok Sevdi

03.12.2010 10:56
İzleyici Bu Üçlüyü Çok Sevdi

“Vay Arkadaş – Manik, Tik, Dildo” filminin birbirinden eğlenceli üç kafadarından Manik yerinde duramayan hiperaktif yapısıyla, Tik saf ve komik halleriyle, Dildo ise kızları kendine hayran bırakan Kazanova tavırlarıyla izleyenleri gülmekten kırıp geçirdi. Filmin, başları dertten bir türlü kurtulamayan üç kahramanı; karşılıklı atışmaları, birbirlerine hitap tarzları ve aralarındaki ilişkiyle aynı zamanda izleyici aksiyon dolu bir komediye sürüklüyor. Kahramanların hız kesmeyen komik maceralarının devamı şimdiden sinemaseverlerin merak konusu oldu.

 

Filmin yapımcıları; yolları komiser kızı Nil (Demet Evgar) ile kesişen Manik (Ali Atay), Tik (Fırat Tanış) ve Dildo’nun (Mete Horozoğlu) hikayelerinin devamını çekmeye hazırlanıyor. Filmin devamında, izleyenleri kahkahalara boğacak birbirinden renkli ve heyecanlı yeni maceralar bekliyor. Yapımcılar, özellikle gençler tarafından çok sevilen komik ve aksiyon dolu serüvenin devamında, üç ana karakterden biri ile Nil arasında doğacak aşka, izleyicilerin beklentisi doğrultusunda karar vermeyi düşünüyor.

 

200.000’in üzerinde izleyici sayısına ulaşan “Vay Arkadaş – Manik, Tik, Dildo”nun yapımcıları; gişede çok büyük hasılat elde edilmese de, özellikle genç sinemaseverlerden aldıkları olumlu eleştiriler sonucunda çekmeye karar verdikleri ikinci filmin heyecanını şimdiden yaşamaya başladılar.

 

“Vay Arkadaş – Manik, Tik, Dildo”; vizyondaki üçüncü haftasında Türkiye çapında 138 sinemada izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.