Sinemalar.com

Ateşle Oynayan Kız: Millennium Üçlemesi 2

Ateşle Oynayan Kız: Millennium Üçlemesi 2
7 Aralık 2010

Stieg Larsson’un tüm dünyayı kasıp kavuran bir fenomene dönüşen Millennium Üçlemesi’nin ateşi Türkiye’yi de sarmaya devam ediyor. Polisiyede yeni bir çağ başlatan ve rekorlar kıran ilk filmin ardından, 17 Aralık’da ikinci filmiyle sinema salonlarına idaalı bir şekilde geri dönüyor. Ateşle Oynayan Kız: Millennium Üçlemesi 2, Lisbeth’in bir anda üç ayrı cinayetin bir numaralı şüphelisi olarak aranmaya başladığı gerilim dozu yüksek bir macera vaat ediyor. Ateşle Oynayan Kız: Millennium Üçlemesi 2’de Lisbeth’in geçmişinin sırları da aydınlanıyor.

 

Ateşle Oynayan Kız: Millennium Üçlemesi 2

 

Konu:

 

Lisbeth Salander bir yıl aradan sonra İsveç’e döner. Mikael Blomkvist ise İsveç’teki fuhuş çeteleri hakkında bir dosya yapmak üzere çalışmalara başlamıştır. Ancak çok geçmeden dosyanın muhabiri ile kız arkadaşı ölü bulunur ve silahın üzerinde Lisbeth’in parmak izine rastlanır. Polis Lizbeth’in peşine düşer. Mikael, Lisbeth’in masum olduğundan emindir ancak bunu kanıtlayabilmek için cinayetleri araştırmaya başlar. Bu araştırmalar sırasında Lisbeth’in peşindeki karanlık adamların Lisbeth’in geçmişiyle bağlantılı olduğunu fark edecektir.

Tüm yorumlar (9)

Avatar
sinemasa (Dublör) | 9 Aralık 2010, 18:18

dünyada ses getiren romanların ardından filmleri de ses getirecek anlaşılan...

Cevap Yaz
0
0
birtost (Jön) | 8 Aralık 2010, 17:47

ilk filmle arayı açmadılar çok güzel. kitabını okudum ilkinden güzeldi filmde öyle olur diye düşünüyorum

Cevap Yaz
0
0
FbSinanSarp (Fenomen) | 8 Aralık 2010, 14:19

filmin kitabı önemli bir başarı yakalamasa ülkesinde dvd formatına gelmiş olan bu filmi millet unutup gidecekti ben dahil bir çok arkadaş bu filmi izleyeli nerede ise 1 sene olucak illa çok reklamı yapılan filimler vizyona giricek o kadar keşvedilmeyi bekleyen filimler varki yazık oluyor bu filimde onlardan biri idi taki kıtabı tutana kadar

Cevap Yaz
0
0
geveze (Figuran) | 7 Aralık 2010, 21:29

Filmleri henüz izlemedim ama ilk 2 kitabı büyük bir zevkle okudum.Üçüncü kitabın Türkçe çevirisinin çıkmasını büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum.

Cevap Yaz
0
0
asiasim (Profesyonel) | 7 Aralık 2010, 17:38

daha şmdı mı vizyona gırıyo bu film  :)  çoğu insan bende dahil olmak üzere internette izlemiştir eminim ki. tabı beyaz perde de izlemek isteyenlere bişey diyemeyiz ;D

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz