Sinemalar.com

Ancak bir efsane, bir yıldız yaratabilir!

Ancak bir efsane, bir yıldız yaratabilir!
9 Aralık 2010

Ancak bir efsane, bir yıldız yaratabilir! Steven Antin’in yönettiği Cher ve Christina Aguilera gibi dünyaca ünlü iki yıldızın bir araya geldiği Burlesque, 21 Ocak 2011’de sinema salonlarındaki yerini alıyor. Yeni Türkçe afişiyle göz kamaştıran Burlesque\'de bizleri Christina Aguilera\'nın muhteşem sesi ve akıl almaz dansları bekliyor.

Burlesque

 

Konu: Ali (Chistina Aguilera), Los Angeles’ta hayallerini gerçekleştirebilmek için, sıkıntılı ve belirsiz geleceğinden kaçan, güçlü sese sahip bir kasaba kızıdır. Müzikal revüye ev sahipliği yapan görkemli ama keyifsiz Burlesque Lounge’a rastladıktan sonra kokteyl garsonu olarak kulübün sahibi ve assolisti olan Tess (Cher) tarafından işe alınır. Burlesque’in görkemli kostümleri ve cesur koreagrafisi genç kızı büyüler ve bir gün o da orada sahne alacağına yemin eder.

 

Kısa bir zaman sonra Ali, baş dansçı (Julianne Hough) ile arkadaşlık kurar, kıskanç ve sorunlu dansçı (Kristen Bell) ile düşman olur ve barmen-müzisyen olan Jack’ın (Cam Gigandet) sevgisini kazanır. Keskin zekalı sahne amiri (Stanley Tucci) ve diğer çalışanların (Alan Cumming) yardımıyla Ali, bardan sahneye doğru yol alır. Onun muhteşem sesi Burlesque Lounge’ı eski ihtişamına kavuşturacak derken, karizmatik bir girişimci (Eric Dane) ona cazip bir teklifte bulunur...

Tüm yorumlar (11)

Avatar
dancerasli (Artist) | 26 Temmuz 2011, 05:57

filmi mutlaka izlemeyim listesine koyan bu haber için teşekkür ederim....gerçekten de filmi izledim konu başka filmlerle benzerlik gösterse de film güzeldi..

Cevap Yaz
0
0
BeGe (Dublör) | 12 Aralık 2010, 11:23

Üzgünüm ama özentiliğin bu kadarı olmaz. Make it happen filminin aynısı.

Cevap Yaz
0
0
ferdikaraagac (Amatör) | 10 Ocak 2011, 16:21

kessssinlikleeee

0
0
melin-mmj (Profesyonel) | 11 Aralık 2010, 22:28

kesinlikle izlicem cok guzel olacaindan eminim izlenmeye deyer olacaindanda asla kacirmam

Cevap Yaz
0
0
meken (Artist) | 10 Aralık 2010, 23:17

ateşli bir yapıma benziyor.cher bir yanda chistina bir yanda.daha ne olsun...

Cevap Yaz
0
0
ririibrhm61riri (Amatör) | 10 Aralık 2010, 00:33

ooo bu film izlenmezmi yaaa kesinlikle gidecem bu filme...

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz