Ancak bir efsane, bir yıldız yaratabilir!

09.12.2010 10:26
Ancak bir efsane, bir yıldız yaratabilir!

Ancak bir efsane, bir yıldız yaratabilir! Steven Antin’in yönettiği Cher ve Christina Aguilera gibi dünyaca ünlü iki yıldızın bir araya geldiği Burlesque, 21 Ocak 2011’de sinema salonlarındaki yerini alıyor. Yeni Türkçe afişiyle göz kamaştıran Burlesque\'de bizleri Christina Aguilera\'nın muhteşem sesi ve akıl almaz dansları bekliyor.

Burlesque

 

Konu: Ali (Chistina Aguilera), Los Angeles’ta hayallerini gerçekleştirebilmek için, sıkıntılı ve belirsiz geleceğinden kaçan, güçlü sese sahip bir kasaba kızıdır. Müzikal revüye ev sahipliği yapan görkemli ama keyifsiz Burlesque Lounge’a rastladıktan sonra kokteyl garsonu olarak kulübün sahibi ve assolisti olan Tess (Cher) tarafından işe alınır. Burlesque’in görkemli kostümleri ve cesur koreagrafisi genç kızı büyüler ve bir gün o da orada sahne alacağına yemin eder.

 

Kısa bir zaman sonra Ali, baş dansçı (Julianne Hough) ile arkadaşlık kurar, kıskanç ve sorunlu dansçı (Kristen Bell) ile düşman olur ve barmen-müzisyen olan Jack’ın (Cam Gigandet) sevgisini kazanır. Keskin zekalı sahne amiri (Stanley Tucci) ve diğer çalışanların (Alan Cumming) yardımıyla Ali, bardan sahneye doğru yol alır. Onun muhteşem sesi Burlesque Lounge’ı eski ihtişamına kavuşturacak derken, karizmatik bir girişimci (Eric Dane) ona cazip bir teklifte bulunur...