Sinemalar.com

Kader Ajanları

Kader Ajanları
20 Ocak 2011

Kaderimizi biz mi kontrol ediyoruz, yoksa görünmez güçler mi bizi idare ediyor? Matt Damon, gerilim filmi The Adjustment Bureau’da Kader’in onun için plânlarını görür ve başka bir şey istediğini fark eder. Bunu elde etmek için de, hayatı boyunca sevdiği tek kadını günümüz New York caddelerinin her yerinde kovalaması gerekir.

Kader Ajanları

Amerika Birleşik Devletleri senatosuna girmek üzere olan, hırslı politikacı David
Norris (Damon) daha önce tanıdığı hiçbir kadına benzemeyen, güzel modern balerin Elise Sellas’la (Emily Blunt) tanışır. Tam ona âşık olmaya başladığını fark ettiği an, gizemli adamlar çifti ayırmak için karşılarına çıkar.

Bu adamlar sahip oldukları güçle, David ve Elisa’nın bir araya gelmesine engel olmak için, ellerinden geleni yapacaklardır. Bu yoğun engellemeler karşısında, David ya Elise’nın peşini bırakıp daha önce kendisi için çizilmiş yoldan gidecek… ya da Kader’e karşı gelmek için her şeyi tehlikeye atıp onunla olacaktır.

George Nolfi’nin (Ocean’s Twelve’in senaristi, Son Ültimatom’un yazarlarından)  beyaz perdeye uyarlayıp yönettiği The Adjustment Bureau, Philip K. Dick’in (“Gerçeğe Çağrı-Total Recall,” “Azınlık Raporu” and “Bıçak Sırtı”) kısa öyküsünden uyarlanmıştır.

Tüm yorumlar (23)

Avatar
beyazkeman (Figuran) | 20 Eylül 2011, 17:29

Çok merak ediyorum, yorumları da beğendim en kısa zamanda izleyeceğim.

Cevap Yaz
0
0
Gonulk (Amatör) | 11 Eylül 2011, 23:26

Oyuncular çok başarılıydı.İlginç konusu yanında ara ara politik göndermeler serpiştirilmiş son ana kadar gizemini koruan bir film.Matt Damon aksiyon filmlerinde ki başarısı zaten ortada fakat aşık rolünü de harika oynuyor be yaaa.

Cevap Yaz
0
0
Stinsonn (Figuran) | 20 Haziran 2011, 09:29

Bu filmi izledim ve izlemeyen arkadaşlara öneririm

Cevap Yaz
0
0
DeagLe (Profesyonel) | 27 Ocak 2011, 18:20

Ben bir Matt Damon hayranıyım ama bazen hayranı olduğunuz oyuncularda kötü filmde yer ala biliyor inşallah YEŞİL BÖLGE gibi kötü bir film olmaz.

Cevap Yaz
0
0
aybluish (Profesyonel) | 21 Haziran 2011, 13:58

Kesinlikle haklısın Yeşil Bölge Damon'ın en kötü filmiydi bence.

0
0
tayfa2 (Dublör) | 7 Şubat 2011, 15:39

tamamen haklısın harika bi oyuncu her rol adama yakışıyor ama bourne karakterinden sonra hep öle güçlü rollerde görmek istiyorum ve güzel yapımlarda

0
0
kizilelma32 (Figuran) | 25 Ocak 2011, 08:22

çok güzel ve konusu itibariyle ferklı bir filme benziyor gideceğim inşallah

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz