Sinemalar.com

The Dark Knight Rises

The Dark Knight Rises
21 Ocak 2011

Warner Bros. Pictures’ın bugün yaptığı açıklamaya gore  Christopher Nolan’ın “The Dark Knight Rises” filminde Anne Hathaway Selina Kyle rolünü üstlenecek. Hathaway filmin baş karakteri Bruce Wayne/Batman rolünde filmin tekrar başrol oyuncusu olarak izleyeceğimiz Christian Bale ile rol alacak.

 

Christopher Nolan, konuyla ilgili olarak “Hikayemizi tamamlarken Anne Hathaway’i kadromuza kattığımız ve kendisi ile çalışma fırsatı yakaladığım için çok heyecanlıyım” dedi.

 

Ayrıca,  Tom Hardy  de bu filmed Bane karakterini canlandıracak.  Nolan bu konuda Tom Hardy ile tekrar çalışacağı için çok memnun olduğunu belirterek; “Batman’in en zorlu düşmanını yeniden yorumlarken Tom’un bu karaktere hayat vermesini izlemek için çok heyecalıyım” dedi.

 

Nolan “The Dark Knight Rises”ı, kendisine ve David S. Goyer’e ait olan hikayeden, Jonathan Nolan ile birlikte yazdığı senaryo doğrultusunda çekecek. Ayrıca Nolan, uzun süredir bilikte çalıştığı yapımcı ortakları Emma Thomas ve Charles Roven ile birlikte filmin yapımcılığını da üstleniyor.

 

“The Dark Knight Rises”ın Temmuz 2012’den itibaren vizyona girmesi planlanıyor. Film tüm dünyada bir Warner Bros. Entertainment Company şirketi olan Warner Bros. Pictures tarafından dağıtılacak.

Tüm yorumlar (51)

Avatar
kankamsinsen (Amatör) | 21 Mart 2011, 22:50

anne bence cok buyuk bır oyuncu olacak ozellıkle guzellıgı ve oyunculuk performansı ıle göz dolduruyorum

Cevap Yaz
0
1
player1905 (Artist) | 12 Mart 2011, 19:37

güzel bir haber anne hathaway e hayranım bence kedi kadının altından kalkar

Cevap Yaz
0
0
graham60 (Amatör) | 16 Şubat 2011, 20:10

bu seri çok tutuldu bence hakediyorda bu başarıyı 
insanı heyecanlandırıyor
eminim ANNA ile dahada iyi yerlere gelecektir

Cevap Yaz
0
0
zen198 (Dublör) | 11 Şubat 2011, 17:22

hathaway'in bu rolün altından kalkacağını düşünmüyorum çünkü izlediğim kadarıyle epeyi bir farklı rollerde boy göstermiş fakat bazı sıradışı rollerde bocalamıştır..seline kyle rolünü michelle pfeiffer oynamış hakkını vermiş ve bence anna hathaway bize 2004 de izlediğimiz halle barry catwoman tadı verecektir yazık olmuşş..seviyoruz bir kere ajdar oynasa yine izleyecez..

Cevap Yaz
0
1
Cinemayorumlari (Efsane) | 3 Şubat 2011, 08:54

Bence güzel bir film daha ortaya çıkıyor ve dehşet sahnelerin olacağını tahmin ediyorum nolan gün geçtikçe kendini ve sinema zekasını aşan yöntemler kullanıyor. yaptığı her filmde kendi zekasını katmayı bilen bir yönetmen dünya üzerinde nadir bulunur

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz