Sinemalar.com

Yeni Superman Belli Oldu!

Yeni Superman Belli Oldu!
31 Ocak 2011

Kırmızı pelerinli süper-kahramanı kimin oynayacağı resmi olarak açıklandı. Christopher Nolan’un yapımcılığını üstleneceği, Jack Snyder’ın da yönetmen olarak yer alacağı yeni Superman filminin  İngiliz oyuncu Henry Cavill’in oynayacak.

 

Tanınmış bir isme sahip olmayan İngiliz oyuncunun kariyeri Yıldız Tozu filmiyle parlamıştı. Daha sonra kendisini ünlü dizi The Tudors’da görmüştük. Şimdilerde ise kendisini Bruce Willis’le birlikte oynayacağı The Cold Light of Day filminde göreceğiz.

 

İngiliz aktör canlandırdığı Superman karakteriyle ABD’nin ünlü süper-kahramanları Örümcek Adam (Andrew Garfield) ve Batman’in (Christian Bale) arasında yer alacak. Film 2012’nin sonlarına doğru vizyona girmesi bekleniyor. 2012, Christoper Nolan için Batman’in vizyona gireceği tarih mi olacak, yoksa Superman’in yeniden doğuşumu olacak. Bunu hep beraber göreceğiz.

Tüm yorumlar (23)

Avatar
sametdonmez (Profesyonel) | 7 Şubat 2011, 23:02

Kırmızı pelerinli süper-kahramanı kimin oynayacağı resmi olarak açıklandı. Christopher Nolan’un yapımcılığını üstleneceği, Jack Snyder’ın da yönetmen olarak yer alacağı yeni Superman filminin  İngiliz oyuncu Henry Cavill’in oynayacak.

Cevap Yaz
0
0
jackville (Star) | 2 Şubat 2011, 17:23

Süper man'e lazım olan da zaten Nolan'ın bakış açısıydı. Karakteri daha doğru ve düzgün bir şekilde çizer umarım. gerçekten de esasında sorun karakterde değil kostümüde. Kırmızı tay üzerine mavi don giyen bir süper kahraman düşünemiyorum, düşünmek istemem de. bence de kostümü yeniden tasarlasalar çok güzel olur.
 
Henry Cavill de süperman'ın karizmasını yansıtabilecek bir oyuncu zaten. Yerinde bir seçim olmuş. ama o kostüm değişsin lütfen ya :))

Cevap Yaz
0
0
sayloncan (Dublör) | 1 Şubat 2011, 18:08

işin içinde c. nolan varsa güzel bir iş ortaya çıkar bence ayrıca seçilen isim de oldukça yakışıklı inş bi o kadar da yeteneklidir :) ama bence sorun superman de değil kostümünde yeniden tasarlasalar keşke (bakınız batman kostümü gerçi içinde c. bale gibi yetenekli bir oyuncu da var....)

Cevap Yaz
0
0
jackville (Star) | 2 Şubat 2011, 17:24

katılıyorum süperman'in kostüme ihtiyacı var. onun dışında bir problemi yok. ben sırf kostumden sinir oluyorum.

0
0
farti (Jön) | 1 Şubat 2011, 17:27

Bence bu Film onun için iyi olabilir ama bence superman karakterine uyum sağlıyabılcek birisi deil gibi geliyor neden böyle bir şey oldu anlayamadım bence brandon routh bu rol için biçilmiş kaftan diyebiliriz fakat yinede bekleyip görcez..

Cevap Yaz
1
0
OceanEye (Dublör) | 1 Şubat 2011, 16:31

2011 yılında hala Superman için oyuncu aranması bence komik. Tüm dünyada sinema tabuları bir bir yıkılırken, Joker, Batman, Harvey Dent gibi mükemmel, anarşizm dolu karakterlere hayat veren Nolan'ın bu klişelerle dolu bu popüler film serisiyle uğraşmasını da bir o kadar anlamsız buluyorum. Oyuncu seçimine gelirsek bence Brandon Routh gerçekten iyiydi, karizmatikti. Henry Cavill'in Brandon gibi bir cüsseye göre biraz baby-face kalacağını düşünüyorum. Hiç olmadı Tom Welling'i oynatabilirlerdi.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz