Sinemalar.com

Yeni Superman filmindeki Lois Lane için seçmeler sürüyor!

Yeni Superman filmindeki Lois Lane için seçmeler sürüyor!
2 Şubat 2011

Yapımcılığını Christopher Nolan’ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda da Zack Snyder’in oturduğu yeni Superman filmi Superman: Man of Steel’ın kahramanı geçtiğimiz günlerde belli olmuştu. Aralarında Madmen dizisinden tanıdığımız Jon Hamm’in de bulunduğu Clark Kent seçmelerinde rolü kapan Henry Cavill Count of Monte Cristo, Star Dust, Whatever Works gibi yapımlarda rol almış ancak asıl çıkışını The Tudors isimli TV dizisi ile yapmıştı.

 

Superman: Man of Steel’da ise oyuncu seçmeleri tam gaz devam ediyor. Clark Kent’i canlandıracak oyuncu belli olduktan sonra sıra şimdi de Clark Kent’in en büyük destekçisi Lois Lane karakteri için seçmelere başlandı. Adaylar arasında birçok başarılı aktrisin adı geçerken 2 aday ön plana çıkıyor. İlk aday, son olarak Tron: Legacy filmi ile karşımıza çıkan Olivia Wilde. House M.D. dizisinden ayrıldıktan sonra sinema projelerine daha fazla ağırlık veren güzel oyuncu Lois Lane rolü için Rachel McAdams ile çekişiyor. 32 yaşındaki Rachel, ülkemizde geçtiğimiz yıl gösterime giren Sherlock Holmes filmi ile kendini göstermişti. Bu filmden sonra yer aldığı bir diğer proje olan Morning Glory ise ilkbaharda gösterime girecek.

 

Smallville hayranları Erica Durance adını filmde de görmek istiyorlar ancak Tom Welling’in Superman’i canlandırmayacak olması Erica Durance’in de şansının çok az olduğunu gösteriyor.

Tüm yorumlar (26)

Avatar
MillassAvaRd (Figuran) | 8 Eylül 2011, 19:16

ewet keşke erica olsa eğer o da olmazsa rachel olabilir

Cevap Yaz
0
0
MotherMonster (Dublör) | 5 Eylül 2011, 10:38

Adaylardan en çok Rachel McAdams'a ısındım.
Adaylar arasından role en çok yakışan aktris o bence.
 

Cevap Yaz
0
0
kisa-metraj (Figuran) | 23 Mart 2011, 13:52

Hollywood da o kadar artist olmasına rağmen Lois Lane rolü için dıardan seçme yapılıyorsa bu demek oluyor ki bu filme fazla para harcamak istemiyor yapımcı ve fazla para harcanmayan Süperman filmi eskilerinin tadını vermez

Cevap Yaz
0
0
barfilozofu (Artist) | 11 Mart 2011, 03:40

Rachel McAdams bence surat mimik olarak daha uygun. Olivia kaba kaçar. Superman in eski dönem çizgi filmlerini lzleyenler varsa ki 90 çocuğu olanlar net hatırlar Rachel daha çok andırıyor oradaki lois lane karakterini. :)

Cevap Yaz
0
0
moonster (Dublör) | 8 Şubat 2011, 12:46

illaki bu ikisi arasında bi seçim yapılması gerekiyorsa olivia wilde olabilir bence ancak keşke erica durance olsa smallvillede gayet başarılıydı

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz