Russell Crowe ile amansız bir maceraya hazır mısınız?

08.02.2011 09:06
Russell Crowe ile amansız bir maceraya hazır mısınız?

Sevdiğiniz insan aniden tutuklansa ve belki de sonsuza dek olmak üzere elinizden alınsa ne yapardınız? Ailenizi bir araya getirmek ve uçurumun eşiğinden kurtarmak için tek şansınız ölümcül ve imkansız gibi görünen bir suç işlemek olsa? Olur da başarsaydınız, peki ya o zaman?

Senarist ve yönetmen Paul Haggis bu soruların cevabını Lionsgate bir Hwy 61 Films / Lionsgate yapımı olan, başrollerinde Russell Crowe, Elizabeth Banks, Brian Dennehy, Olivia Wilde ve Liam Neeson’ın oynadığı \"THE NEXT THREE DAYS / KAÇIŞ PLANI\" filmiyle veriyor. Psikolojik öğeleri zengin, dramatik eserleriyle bilinen Oscarlı yönetmen-senarist Haggis CRASH, IN THE VALLEY OF ELAH, senaristi olduğu MILLION DOLLAR BABY, LETTERS FROM IWO JIMA ve FLAGS OF OUR FATHERS gibi filmleriyle övgü toplayan bir isim.

\"THE NEXT THREE DAYS / KAÇIŞ PLANI\" 25 Şubat\'ta sinemalarda!

Konu:

John Brennan (Russell Crowe)’ın hayatı mükemmel gitmektedir; taa ki karısı Lara (Elizabeth Banks) işlemediğini iddia ettiği bir cinayetten tutuklanıncaya kadar. Mahkûmiyetinin üç yılı boyunca John ailesini bir arada tutmaya çalışmakta, oğulları Luke (Ty Simpkins)’u yetiştirmeye ve devlet üniversitesinde hocalığa devam ederken eşinin masumiyetini kanıtlamak için de çabalamaktadır. Son başvurularının da reddedilmesiyle, Lara intiharın eşiğine gelirken John da yapılacak tek bir şey kaldığına kanaat getirir; karısını hapisten kaçırmak. İmkânsızlıklarla engellenmiş olduğunu ve bu konudaki deneyimsizliğini redderek, özenli bir kaçış planı akıl eder ve alışık olmadığı, tehlike dolu bir dünyaya atılır; sevdiği kadın uğruna sahip olduğu her şeyi riske atarak...