Sinemalar.com

Hadigari Cumhur’dan sonra, Yürügari İbram, 25 Şubat’ta vizyonda!

Hadigari Cumhur’dan sonra, Yürügari İbram, 25 Şubat’ta vizyonda!
17 Şubat 2011

2008’de vizyona giren Hadigari Cumhur, izleyenleri en çok balık taklidi yapıp kırmızı arabasıyla hava atan İbram ile güldürmüştü diyebiliriz. Harun Özakıncı, İbram için yeni bir film çekip, İbram hayranlarını sevindirdi.

 

Yeni filmde İbram bir motosiklet tamircisi olarak karşımıza çıkıyor. Hadigari Cumhur’daki İbram karakterinin devamı olmayan bu yeni İbram, aksanı ve ilginç tiplemesiyle dikkat çekiyor. Yine izleyenleri çok  güldürecek olan Yürügari İbram, 25 Şubat’ta vizyona girecek. Bu samimi Bodrum komedisini kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

 

Konusu:
“Mobilet tamircisi İbram’a komşu ada Yunan adasında, kayınbiraderleri, kardeşini gösterip, çirkin ablayı gerdeğe sokmuş ve kandırmışlardır.

 

İbram mobiletleri modifiye ederek kendi bulduğu formüller ile çok uzun süre kullanılmasını ve 150 km hıza kadar çıkmasını sağlamaktadır.. İbram’ın işindeki başarısının sırrı, çirkin karısını görmek istemediği için gece geç saatlere kadar tamirhanesinde çalışmasıdır.

 

Çirkin ve istemediği karısından ayrılmak isteyen İbram, karısından kurtulmak için türlü oyunlar oynar ve işe Yunan adasından kayınbiraderler müdahele ederler.

 

İbram, ya bu evliliğe razı gelecek ya da kayınbiraderleri üç gün içinde gelip İbram’ı öldürüp, emanetleri olan kız kardeşlerini geri alacaklardır.
İbram tehditlere ve çekilen reste kulak asmaz ve son üç gününü Bodrum’da yapmadığı her şeyi yaparak geçirmek için yola koyulur...”

Yürügari ibram

Yürügari ibram

Tüm yorumlar (7)

Avatar
vizyondakifilmler (Dublör) | 15 Mart 2015, 22:49

Hadigari Cumhur neydide bu ne olsun. Daha görüntüyü bırakın sesleri kaydedemiyorlar ama salonlara filmleri sokmayı biliyorlar.

Cevap Yaz
0
0
TwostarT (Star) | 12 Mayıs 2011, 13:31

 Bu ne biçim bir isim yaa :S , İğrenç...                                          

Cevap Yaz
0
0
cura12 (Amatör) | 18 Şubat 2011, 20:17

Bodrumlu olmayanların  bu filmi beğenmelerini zaten beklemiyorum.Anlamaları ve beğenmeri için  Bodrumda yaşamaları ve Bodrum'un havasını,Bodrumda ki gerçekleri bilmeleri gerekir o yüzden film hakkında kötü yorum yapmayalım lütfennn....

Cevap Yaz
0
0
antizarar (Amatör) | 19 Şubat 2011, 22:06

ne alakası var kardeşim sanki film bodruma adanmış sadece bodrumlular izliyor! Ben izledim HADİGARİ CUMHUR u ve çok beğendim eğlendim.

0
0
turgutceber (Figuran) | 17 Şubat 2011, 20:50

Filmin gösterim tarihi 25 Şubat değildir, 25 Şubat'da sadece Bodrum'da gösterime girecek, filmin asıl vizyon tarihi Nisan ayı olarak bildirildi, sinemalar.Com bu konuda düzeltme yapsa iyi olur

Cevap Yaz
0
0
turgutceber (Figuran) | 18 Şubat 2011, 12:10

boxoffice'de  aslında dağıtımcıdan aldığı bilgiyi işlemiş, asıl filmin dağıtımcısı bu bilgiyi doğru işlemeliymiş, Harun Özakıncı filmin yönetmeni ve yapımcısı, kendisinden aldığım bilgi bu doğrultuda...

0
0
player1905 (Artist) | 17 Şubat 2011, 15:53

gösterim süresine 8 gün kal belli olana dah önceden fragmanı hiç bir şeyi belli olmayan bir filmden ne beklenebilir aklınız varsa izlemyin lütfen izlemeyin iğrenç olacak beğenmeyecek siniz

Cevap Yaz
0
0
turgutceber (Figuran) | 17 Şubat 2011, 20:50

Filmin gösterim tarihi 25 Şubat değildir, 25 Şubat'da sadece Bodrum'da gösterime girecek, filmin asıl vizyon tarihi Nisan ayı olarak bildirildi, sinemalar.Com bu konuda düzeltme yapsa iyi olur...

0
0
Görüşleriniz