Hadigari Cumhur’dan sonra, Yürügari İbram, 25 Şubat’ta vizyonda!

17.02.2011 12:28
Hadigari Cumhur’dan sonra, Yürügari İbram, 25 Şubat’ta vizyonda!

2008’de vizyona giren Hadigari Cumhur, izleyenleri en çok balık taklidi yapıp kırmızı arabasıyla hava atan İbram ile güldürmüştü diyebiliriz. Harun Özakıncı, İbram için yeni bir film çekip, İbram hayranlarını sevindirdi.

 

Yeni filmde İbram bir motosiklet tamircisi olarak karşımıza çıkıyor. Hadigari Cumhur’daki İbram karakterinin devamı olmayan bu yeni İbram, aksanı ve ilginç tiplemesiyle dikkat çekiyor. Yine izleyenleri çok  güldürecek olan Yürügari İbram, 25 Şubat’ta vizyona girecek. Bu samimi Bodrum komedisini kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

 

Konusu:
“Mobilet tamircisi İbram’a komşu ada Yunan adasında, kayınbiraderleri, kardeşini gösterip, çirkin ablayı gerdeğe sokmuş ve kandırmışlardır.

 

İbram mobiletleri modifiye ederek kendi bulduğu formüller ile çok uzun süre kullanılmasını ve 150 km hıza kadar çıkmasını sağlamaktadır.. İbram’ın işindeki başarısının sırrı, çirkin karısını görmek istemediği için gece geç saatlere kadar tamirhanesinde çalışmasıdır.

 

Çirkin ve istemediği karısından ayrılmak isteyen İbram, karısından kurtulmak için türlü oyunlar oynar ve işe Yunan adasından kayınbiraderler müdahele ederler.

 

İbram, ya bu evliliğe razı gelecek ya da kayınbiraderleri üç gün içinde gelip İbram’ı öldürüp, emanetleri olan kız kardeşlerini geri alacaklardır.
İbram tehditlere ve çekilen reste kulak asmaz ve son üç gününü Bodrum’da yapmadığı her şeyi yaparak geçirmek için yola koyulur...”

Yürügari ibram

Yürügari ibram