Sinemalar.com

Iron Man 3'ü Shane Black Yönetecek

Iron Man 3'ü Shane Black Yönetecek
18 Şubat 2011

Marvel’in ünlü çizgiromanı Iron Man’in film serisinin üçüncü filmi için de kadro yavaş yavaş hazırlanıyor. Uzun bir süredir yönetmen arayışında olan Marvel, ortaya atılan birçok isimden Shane Black’te karar kıldı. Üçüncü film için diğer bahsi geçen isimlerden en güçlü aday ise Tron: Legacy ile adını duyuran Joseph Kosinski idi. Jon Favreau’nun çektiği iki Iron Man filminden sonra yönetmen değişikliğine giden Marvel, bu değişiklik ile çok daha farklı ve ikinci filme oranla çok daha başarılı bir üçüncü film bekliyor.

 

Daha önceden Kiss Kiss Bang Bang ile yönetmenlik deneyimi yaşayan Shane Black’i ünlü yapan filmler ise Cehennem Silahı serileri. Mel Gibson ve Danny Glover’başrolünü oynadığı bu serinin senaristi olan Shane, yoluna yönetmen olarak devam edecek gibi görünüyor.

 

Robert Downey Jr, Scarlett Johansson, Samuel L. Jackson gibi ünlü oyuncuların rol alacağı filmin çıkış tarihi 3 Mayıs 2013.

Tüm yorumlar (38)

Avatar
AliAltuntas (Dublör) | 18 Eylül 2011, 18:24

Merakla bekliyoruz ve çok başarılı olacağını umuyorum.

Cevap Yaz
0
0
wated (Figuran) | 8 Ağustos 2011, 12:43

herhalde bu bölüm de birkaç kahramanı toplar bizim demir adam ne bilim işte hulku ondan sonra belki de okçu yu bu filim de çıkartırlar :)

Cevap Yaz
0
0
RDJpinarknr (Dublör) | 31 Temmuz 2011, 17:04

Robert'ım var ya o bana yeter .. yönetmen falan farketmez :D

Cevap Yaz
0
0
SuaTGn (Amatör) | 22 Temmuz 2011, 00:10

Jon oyunculukta yapıyoduya neyse oynayan Robert D.Jr olduktan sonra :) ve aksiyon-komedi istiyosan Mumya serilerini izle derim :)

Cevap Yaz
0
0
cenovaa (Amatör) | 11 Temmuz 2011, 18:39

~ bir çok seri filmin ilki güzel olur ama iron man serisi kendini geliştirerek yoluna devam ediyor . samuel ağabey gibi bi oyuncuyu kadroya kattıkları için mutluyum ancak kendisine daha çok rol verilmesi taraftarıyım . iron man 3'de 2'ye göre daha çok aksiyon ve komedi bekliyoruz . romantik-komedi diye bi dal var da neden aksiyon-komedi diye bi dal olmasın ki? (:

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz