İntikam Yolu 3D

03.03.2011 10:22
İntikam Yolu 3D

Gişe rekortmeni My Bloody Valentine 3-D\'nin ardındaki ikili, Patrick Lussier ve Todd Farmer\'ın yeni filmi, 69 model turboşarjlı bir Dodge Charger \'a atlayan bir babanın, kızını vahşice öldüren ve bebeğini kaçıran şeytani tarikat liderinin peşine düşmesini anlatıyor. Cehenneme giden otobanda kanlı bir yolculuk olan Drive Angry / İntikam Yolu göz çıkaran, kemik kıran 3-D teknolojisi ile birlikte taş gibi arabaları, büyük silahları ve buruk bir mizahı beğeninize sunuyor.

 

İntikam Yolu

 

Firari bir suçlu olan John Milton (Nicolas Cage) tek kızını küçükken terk etmiştir. Şimdi bebek yaştaki torununu, bir sonraki dolunayda kurban etmek isteyen kana susamış tarikattan kurtarmak için yeri göğü birbirine katacaktır.

 

Onları bulmak için sadece üç günü kalmışken, cani sahte mesih Jonah King (Billy Burke) ve şeytana tapan müritlerinin izini bulmak için sıkı bir arabası ve amansız bir sağ kroşesi olan güzel garson Piper\'dan (Amber Heard) yardım ister. Zaman azaldıkça, Milton ve Piper acımasız katilleri, çılgına dönmüş polis memurlarını ve sadece Muhasebeci olarak bilinen gizemli ve ölümcül figürü (William Fichtner) atlatarak Colorado\'dan Louisiana\'ya kanlı bir iz bırakır. Neredeyse insanüstü bir güçle dolan Milton, günahlarının bağışlanması için karşısına çıkan bu son fırsatta, King ve havari ordusuyla karşılaşacaktır.

 

Drive Angry / İntikam Yolu\'nun başrollerinde Akademi Ödülü® sahibi Nicolas Cage (Leaving Las Vegas, National Treasure), Amber Heard (Pineapple Express), William Fichtner (Crash, Black Hawk Down), Billy Burke (The Twilight Saga), David Morse (Disturbia) ve Tom Atkins (My Bloody Valentine 3D) yer alıyor. Patrick Lussier (My Bloody Valentine 3-D), orijinal senaryosunu Todd Farmer\'la (My Bloody Valentine 3-D) birlikte yazdığı filmin yönetmenliğini üstleniyor. Filmin görüntü yönetmeni Brian Pearson (I Am Legend). Editörler Devin C. Lussier (Prince of Persia: The Sands of Time) ve Patrick Lussier. Prodüksiyon tasarımcısı Nathan Amondson (Tekken). Kostüm tasarımcısı Mary E. McLeod (Resident Evil: Apocalypse). Filmin orijinal müzikleri Michael Wandmacher\'a (Piranha) ait.