Sinemalar.com

İntikam Yolu 3D

İntikam Yolu 3D
3 Mart 2011

Gişe rekortmeni My Bloody Valentine 3-D\'nin ardındaki ikili, Patrick Lussier ve Todd Farmer\'ın yeni filmi, 69 model turboşarjlı bir Dodge Charger \'a atlayan bir babanın, kızını vahşice öldüren ve bebeğini kaçıran şeytani tarikat liderinin peşine düşmesini anlatıyor. Cehenneme giden otobanda kanlı bir yolculuk olan Drive Angry / İntikam Yolu göz çıkaran, kemik kıran 3-D teknolojisi ile birlikte taş gibi arabaları, büyük silahları ve buruk bir mizahı beğeninize sunuyor.

 

İntikam Yolu

 

Firari bir suçlu olan John Milton (Nicolas Cage) tek kızını küçükken terk etmiştir. Şimdi bebek yaştaki torununu, bir sonraki dolunayda kurban etmek isteyen kana susamış tarikattan kurtarmak için yeri göğü birbirine katacaktır.

 

Onları bulmak için sadece üç günü kalmışken, cani sahte mesih Jonah King (Billy Burke) ve şeytana tapan müritlerinin izini bulmak için sıkı bir arabası ve amansız bir sağ kroşesi olan güzel garson Piper\'dan (Amber Heard) yardım ister. Zaman azaldıkça, Milton ve Piper acımasız katilleri, çılgına dönmüş polis memurlarını ve sadece Muhasebeci olarak bilinen gizemli ve ölümcül figürü (William Fichtner) atlatarak Colorado\'dan Louisiana\'ya kanlı bir iz bırakır. Neredeyse insanüstü bir güçle dolan Milton, günahlarının bağışlanması için karşısına çıkan bu son fırsatta, King ve havari ordusuyla karşılaşacaktır.

 

Drive Angry / İntikam Yolu\'nun başrollerinde Akademi Ödülü® sahibi Nicolas Cage (Leaving Las Vegas, National Treasure), Amber Heard (Pineapple Express), William Fichtner (Crash, Black Hawk Down), Billy Burke (The Twilight Saga), David Morse (Disturbia) ve Tom Atkins (My Bloody Valentine 3D) yer alıyor. Patrick Lussier (My Bloody Valentine 3-D), orijinal senaryosunu Todd Farmer\'la (My Bloody Valentine 3-D) birlikte yazdığı filmin yönetmenliğini üstleniyor. Filmin görüntü yönetmeni Brian Pearson (I Am Legend). Editörler Devin C. Lussier (Prince of Persia: The Sands of Time) ve Patrick Lussier. Prodüksiyon tasarımcısı Nathan Amondson (Tekken). Kostüm tasarımcısı Mary E. McLeod (Resident Evil: Apocalypse). Filmin orijinal müzikleri Michael Wandmacher\'a (Piranha) ait.

Tüm yorumlar (50)

Avatar
berkay_topcu_75685 (Amatör) | 6 Ekim 2014, 22:48

film güzelde bazı yerlerinde keşke izlemez olaydım dediğim yerler var

Cevap Yaz
0
0
umitsezgin06 (Amatör) | 7 Şubat 2013, 02:19

Bcen film harika ehrkezin görüş açısı farklı o ayrı konu ben çok beyendim bu filmin 2. serisi varmı?

Cevap Yaz
0
0
Yusei (Dublör) | 10 Ekim 2011, 22:20

Film ne çok iyi nede çok kötü bir film deil orta derecede bir film abartılı sahneleri baya çoktu

Cevap Yaz
0
0
Ozlemm33 (Figuran) | 12 Ağustos 2011, 10:52

Çok başarılı olmuş bu film beğendim,aslında bu fili Amber Heard oynadığı için izlemiştim çünkü çok seviyorum onu harika bir film olmuş.

Cevap Yaz
0
0
akamaci (Dublör) | 11 Ağustos 2011, 10:30

Filmin 3D olması filme bişi katmamış nikolas cage hayranı olarak seyretmeme rağmen çok ta olmuş diyebileceğim bir film olmamış aksiyonlar patlamalar filan tamam ama klişelerle dolu ve 1980 lerdeki cüneyt filmlerine benzeyen sahnelerde varözellikle örneklememek gerekirse garson hatunla odada basıldığında hiç istifini bozmamış olması matrix vari hareketler olmadı niko demem yol açıyor 10/5.5 oda nikolas cage için

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz