Sinemalar.com

Resident Evil 5 Geliyor

Resident Evil 5 Geliyor
4 Mart 2011

Resident Evil: Afterlife sinemalarda gösterilmeye başlandığı hafta film serisinin yönetmeni Paul W. S. Anderson, serinin beşinci filmi için görüşmelerin başladığını açıklamıştı. Aradan geçen sürede bir devam filminin daha çekilip çekilmeyeceği yönünde sürekli toplantılar düzenleyen yapım şirketleri, sonunda karara varıp serinin devam etmesi görüşünde birleştiler.

 

Sony Screen Gems’ten yapılan açıklamaya göre Milla Jovovich ve ekibi serinin beşinci filmi için de kadroda olacaklar. Resident Evil hayranlarını daha da meraklandırmak istemeyen şirket, filmin çıkış tarihini de belirlemeyi ihmal etmedi. Buna göre Resident Evil 5, 14 Eylül 2012 tarihinde beyaz perdede olacak.

 

Umbrella araştırma gemisine sığınan insanlar ile birlikte zombilerden uzaklaşan Alice ve ekibini yeni filmde ne gibi maceralar bekliyor henüz belli değil ancak gösterim tarihinin kesinleşmesi, film ile ilgili yeni bilgilerin yakın zamanda geleceğinin öncüsü.

Tüm yorumlar (131)

Avatar
kartalim_01 (Amatör) | 11 Eylül 2012, 14:53

nerede çıkacak m1 real e baktım yoktu
adana

Cevap Yaz
0
0
emiremreerisci (Amatör) | 11 Mart 2012, 10:05

film kaç yaş üstü olcak bilgisi olan varmı?

Cevap Yaz
0
0
87kaan85 (Amatör) | 10 Ocak 2012, 21:40

filmin tüm serisi ayrı bir güzel ama RE:Afterlife bazı yerleri gercekten abartiydi.1. ve 2. serisine göre efecktler daha güzeldi...sonuc olarak izlemeye değer bir film izlediğine degecek bir film.İnş.5. daha güzel olur leon,jill filan geliyor zaten chris ve claire'de var...bu arada milla bunadı yaw:D...tipi değişti 1. ye bak birde 4.ye:D +++ya inandiricilik kalmamiş heryerde zombi kadının gözlerinde sürme filan :D:Dneyse..:D

Cevap Yaz
0
0
ilayda21 (Figuran) | 4 Ağustos 2011, 17:59

film mütihiş bir film ben bütün bölümlerini izledim

Cevap Yaz
0
0
GkhNYkSeL35 (Figuran) | 3 Ağustos 2011, 18:39

küçük yaştan itibaren  Resident evil  hayranıyım aşırı derecede filmde bazı kızdıgım seyler oldu bu seri oyununa göre başladı filmle oyun cok alakasız gidiyor ama yinede hayranlılıgımı sonlandırmıyor oyunda alice die bir karakter yok ama filmlerinde başrol  bildiğim kadarıyla resident evil oyununu 1 2 3 ü başka bir ekip mi diyim başka bir şirket mi diyim onlar yapıyormus sonra değişmiş ekip yada şirket resident evil 4 - 5 i onlar yapmıs ve de filmleriyle gorusmusler az cok benzerlik yaptılar ama bir şey de duydu bir oyunun tam  benzerlik olarak filmi yapılamıyormus o zaman alice i  de resident evil 6  oyununda yapsınlar  resident evil 5in filmine gelince  çok şeyler bekliyorum bu seriden sonra baska seri cıkacak mı leon s. kenndy filmde olacak falan filan beklentilerim çok inşallah değecek bir şey yaparlar...

Cevap Yaz
0
0
TonyStarkk (Figuran) | 3 Eylül 2011, 15:02

İnşallah yaparlar Arkadaşş

0
0
Görüşleriniz