Sinemalar.com

Barbar Conan Geri Dönüyor!

Barbar Conan Geri Dönüyor!
7 Mart 2011

13. Cuma ve Texas Chainsaw gibi filmlerin yönetmeni Marcus Nispel, sinemalara Conan’ı geri getiriyor. İlk olarak 1982 yılında Arnold Schwarzenegger’in Conan’ı canlandırdığı film ile sinemaya uyarlanan efsanevi kahraman 29 yıl sonra tekrar gösterime giriyor. Ama bu sefer tamamen farklı bir kadro ve üç boyutlu hali ile.

 

Hem 2 boyutlu hem de 3 boyutlu seçenekleri ile gösterime girecek bu fantastik macera filminde Conan’ı Jason Momoa canlandırıyor. Hawai’li oyuncu ilk olarak Sahil Güvenlik dizisi ile adını duyurmuş ardından bir dönem ülkemizde de televizyonlarda gösterilmiş “North Shore” dizisi ile daha fazla izleyiciye ulaşmayı başarmıştı. Kariyeri boyunca birçok TV dizisinde oynayan oyuncu Stargate: Atlantis isimli dizide de “Ronon Dex” karakterini canlandırıyordu.

 

Conan The Barbarian filminin diğer oyuncuları ise şöyle: Rachel Nichols, Stephen Lang, Bob Sapp, Leo Howard, Ron Perlman, Said Taghmaoui ve Rose McGowan.

 

19 Ağustos 2011 tarihinde ABD’de gösterime girecek Conan The Barbarian’ın Türkiye gösterim tarihi henüz belli değil.

 

Empire dergisine de konu olan filmden ilk kareleri sinemalar.com farklı ile görebilirsiniz.

Tüm yorumlar (30)

Avatar
thedahaka (Figuran) | 20 Temmuz 2011, 15:26

Arnoldun önüne geçmesi biraz zor olabilsede bu film tekrar çekilmesinde bence geç bile kalındı.

Cevap Yaz
0
0
Freedom414 (Amatör) | 7 Haziran 2011, 20:42

 Marcus nispel Farkıyla iyi bir filme benziyor
 

Cevap Yaz
0
0
TheReturnoftheKing (Jön) | 31 Mayıs 2011, 15:30

Jason Momoa inanılmaz ses tonu ve sert görünümüyle tam bir barbar bana göre , zaten başrolünde sean bean ın oynadığı game of thrones diziside de dothraki kralını oynamaktadır o dizide konu itibariyle çok sağlam bir dizi

Cevap Yaz
0
1
alialiali (Profesyonel) | 26 Mayıs 2011, 16:24

keşke bu fimede 3d olarak nasıl göreeğimizin fragmanını yapsalar.bunun gibi http://ww w.youtu be.c om/watch?v=V1IwmygKN6c&feature=related
boşlukları silin

Cevap Yaz
0
0
bariskoken (Amatör) | 25 Nisan 2011, 01:38

iyi bir oyuncu sahil güvenlik dizisinde çok güzel bir performansı vardı fakat conan olarak arnoldu tanırım ve tek geçerim.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz