Sinemalar.com

Star Trek 2'nin Senaryosu Bitmek Bilmiyor

Star Trek 2'nin Senaryosu Bitmek Bilmiyor
25 Mart 2011

2009 yılında Star Trek ile bilim kurgu filmlerinin atası sayılan Uzay Yolu dizisinin yeni versiyonunu beyaz perdeye taşıyan J. J. Abrams, ikinci film için kolları çoktan sıvamıştı. Ancak araya Super 8 filminin girmesi ile 2012 yılına tarihlenen Star Trek 2’nin senaryosu henüz bitmiş bile değil. Abrams’ın kendi yazıp yönettiği Super 8 filmi kadrosunda senarist olarak yer almayan Roberto Orci ve Alex Kurtzman’ın gece gündüz Star Trek 2 senaryosunu bitirmek için uğraştıkları belirtiliyor.

 

Henüz senaryonun bitmemesi akıllara birçok soru işareti getirirken önceki gün internette yayılan bir dedikodu, Jim Kirk’ün yeni filmde bir aşk yaşayacağı yönündeydi. Bu dedikoduların doğru olmadığını belirten senaristler, senaryonun henüz tamamlanmadığını ve bu yüzden kesinleşmiş olayların bulunmadığını belirttiler.

 

29 Haziran 2012’de gösterime girmesi planlanan film için ön prodüksiyon çalışmaları çoktan başladı ancak senaryonun yetişmemesi durumunda filmin gösterim tarihinin ertelenebileceği konuşuluyor.

Tüm yorumlar (11)

Avatar
Neslin-Ozguroglu (Jön) | 4 Nisan 2011, 17:15

kesinleşsin veya kesinleşmesin ikinci filim enaz birincisi kadar güzel olacaktır.

Cevap Yaz
0
0
usTaCIk (Figuran) | 27 Mart 2011, 20:30

İlk film inanılmaz bir hayal kırıkılığıydı. Eğer ona benzeteceklerse hiç başlamayıp Star Trek efsanesini mahvetmekten vazgeçsinler.

Cevap Yaz
0
0
trian (Profesyonel) | 27 Mart 2011, 17:45

Yeni serinin ilk halkası eskilerin veremediği bir çok tadı ve heyecanı verdi. Getirisi belli olamayacak başka projelerle uğraşacaklarına eldeki altın yumurtlayan tavuğa çalışmaları gerek. Umarım oyuncu kadrosunda değişikliğe gidilmez çünkü ilk filmin başarısının ve sıcaklığının arkasına cuk diye oturan neden buydu. İlk filmin hatırına geç olsun da güç olmasın diyerekten merakla bekliyoruz efendim.

Cevap Yaz
0
0
crituques (Efsane) | 27 Mart 2011, 14:45

Ne kadar başarılı olursa olsun orijinalinin tadını vermiyor.

Cevap Yaz
0
0
Wasser1907 (Figuran) | 27 Mart 2011, 16:28

Ben her startrek filmlerini izlemis biri olarak ve Jean-picare hayrani olarak son cekilmis Star Trek filmine hayran kaldim öteki bölümlerin hepsinden daha iyiydi

0
0
DarthYODA (Amatör) | 26 Mart 2011, 18:10

ılk  fılm  hosuma gitmişti ama bu fılmde artık fantezi dünyasını bırakıp bıraz gerceklığe yer versınler ilk fılmde kı karadelik parelel evren mukemmeldi  ama gezegen sondaji tam bır sacmalıktı o kadar uzun bir songaj zinciri gemide bos yer bırakmaz vs  vs vs

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz