Sinemalar.com

Tom Hooper, Sefiller Müzikalini Çekiyor!

Tom Hooper, Sefiller Müzikalini Çekiyor!
25 Mart 2011

The King’s Speech filmi ile Oscar ödüllerinde 4 dalda ödül kazanan ekibin yönetmeni Tom Hooper, yeni projesi için görüşmelerini sürdürüyor: Sefiller Müzikali.

 

The King’s Speech gibi tiyatrodan uyarlama bir film olacak olan Sefiller, Victor Hugo’nun ölümsüz eserinden esinlenme. Jean Valjean’ın hapisten çıktıktan sonraki hayatını anlatan romanın en son sinema uyarlamasında ise Liam Neeson, Geoffrey Rush, Uma Thurman, Claire Danes rol almış ancak sinema gişelerinde fazla başarı gösterememişti.

 

Universal Pictures ile film hakkında görüşmelere başlayan usta yönetmen, eğer anlaşma sağlanırsa Victor Hugo’nun romanına sinemada can verecek 16. filmi üstlenecek.

Tüm yorumlar (13)

Avatar
NicolaKimCoppala (Artist) | 14 Nisan 2011, 22:33

en sevdiğim romanlar arasındadır Sefiller umarım gerçekten çok güzel bir yapım olur.. Zoraki Kral oldukça iyiydi aynı başarıyı hayatımda önemli yeri olan Sefillerde de görmek isterim, müzikal tarzında olacak olması beni daha da meraklandırıyor bekleyip göreceğiz..

Cevap Yaz
0
0
sqeilmoue (Profesyonel) | 28 Mart 2011, 23:19

Victor Hugo'nun dünya klasiklerindeki o mükemmel eseri müzikal tarzında dönüyor !
Böyle bir eser yapmaları oldukça başarılı olmuş gereken değerin verileceğini zannediyorum.
Sefilleri genellikle ilkokulda kitaba alışmamış olarak sıkıcı bulunurdu müzikal tarzında dönmesi çocuklar içinde eğlenceli yararlı olacağı kanaatindeyim.
Tom Hopper bir aralar çalkantılı bir dönem geçirse de sinemanın en iyi yönetmenlerinden böyle bi film çekmesi oldukça zor fakat sonu  bol ödüllü gereken önemi vereceğini düşünüyorum. Umarım güzel bir müzikal bizi beklicek olur.

Cevap Yaz
0
0
ozgurleokate (Artist) | 28 Mart 2011, 04:36

Sefiller çok güzel, uzun ve filme uyarlanması zor bir başyapıt.. Umarım Tom altından başarıyla kalkar.. Kendisi çok başarılı bir yönetmen ama umarım bunda çuvallamaz..

Cevap Yaz
0
0
Legolas-greenleaF (Profesyonel) | 27 Mart 2011, 23:49

karakterlerini güzel seçmiş.. merakla bekliyoruz

Cevap Yaz
0
0
beautiful-disaster (Artist) | 27 Mart 2011, 22:11

güzel bişeyler bekliyoruz umarım düş kırıklıgına ugratmaz:)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz