Sinemalar.com

Green Lantern Filminin Yeni Fragmanı Yayında!

Green Lantern Filminin Yeni Fragmanı Yayında!
4 Nisan 2011

Bu yılın en önemli DC Comics uyarlamalarından biri olacak olan Green Lantern filminin en son yayınlanan göz kamaştırıcı fragmanı Sinemalar.com farkıyla karşınızda.

 

 

Bu yaz Marver kahramanlarından Thor, X-Men ve Kaptan Amerika\'nın karşısına çıkacak olan Green Lantern, DC Comics\'in bu yılki en önemli silahı. 29 Temmuz 2011\'de Türkiye\'de vizyona girek olan filmin başrollerinde Blade: Trinity ve X-Men Origins: Wolverine filmlerinden tanıdığımız Ryan Reynolds ve Gossip Girl dizisinin güzel oyuncusu Blake Lively\'nin yer alıyor.

 

Konu: Evrende barışı korumayı amaçlayan galaksiler arası bir hava filosunun üyesi olan, kendini dünya işlerinin dışında bırakarak, gizemli yeşil bir yüzüğe adamış bir test pilotunun hikâyesinin anlatıldığı filmin kahramanı, yüzüğü olmadığında sıradan bir insandan farkı kalmayan, Justice League Of America\'nın kurucularından Green Lantern\'den başkası değil. 

 

Tüm yorumlar (25)

Avatar
fcuk (Amatör) | 12 Nisan 2011, 16:20

valla play station 3 de iyi dövüşüyor kendisi gerisini bilmem... :)

Cevap Yaz
0
0
crituques (Efsane) | 7 Nisan 2011, 00:28

Görsel efektler müthiş kaliteli duruyor, sinemada izlemek iyi olacak herhalde.

Cevap Yaz
0
0
player1905 (Artist) | 6 Nisan 2011, 00:19

fragman güzel  güzel bir süper kahramanfilmi olacğa benziyor birde big banh theory de bie bölümde yer almıştı oyüzden bekliyorum sabırzızlıkla

Cevap Yaz
0
0
DoctorDoctor (Dublör) | 5 Nisan 2011, 23:07

Vay be, fragmandan anladığım kadarıyla güzel bir film olacak :)

Cevap Yaz
0
0
grouse (Artist) | 5 Nisan 2011, 17:21

Bir bilgisayar oyunu için mükemmel sayılabilecek görsel efektleri olsa da sinema için oldukça dandik durmuş. Hele makyajdan bahsetmiyorum bile. Fragmanda görseller üzerinde durulduğu için, oyunculuk ve senaryoyu bilemiyorum ancak insanın pek yüksek beklentilerle izlememesi gerek filmlerden gibi duruyor.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz