Sinemalar.com

Dark Knight Rises Pittsburgh'ta Çekilecek

Dark Knight Rises Pittsburgh'ta Çekilecek
6 Nisan 2011

Batman Begins ve The Dark Knight’ı Chicago’da çeken ve bu şehir dışında İngiltere, İzlanda ve Hong Kong’u kullanan Christopher Nolan, yeni Batman filminin bir bölümü için Pittsburgh’a gideceklerini açıkladı.

 

Yaz aylarında 4 ile 6 hafta arasında bir çekim süresi boyunca Pittsburgh’da yapılacak çekimlerden sonraki istikamet henüz bilinmiyor. Senaryosu sır gibi saklanan filmin kadrosu ise hemen hemen belirlendi. Başrollerini Christian Bale, Anne Hathaway, Joseph Gordon-Levitt’in paylaşacağı filmde rol alacak diğer ünlü isimler ise şöyle: Gary Oldman, Tom Hardy, Marion Cotillard, Morgan Freeman ve Michael Caine.

 

20 Temmuz 2012’de gösterime girmesi planlanan filmin çekimlerine önümüzdeki haftalarda başlanacak.

Tüm yorumlar (39)

Avatar
byomrsrc (Figuran) | 9 Ağustos 2011, 03:38

sabırsızlıkla beklediğim filmlerden bir tanesi farklı mekanlarda çekim yapılması filme ayrı bir havada katıyor eminin çok güzel bir film olucak.

Cevap Yaz
0
0
thejookerrr (Amatör) | 6 Temmuz 2011, 18:57

Bana göre  Joseph Gordon-Levitt  kesinlikle  THE JOKER' i   canlandıracak   çünkü  çok  benziyor  THE JOKER' in  azıcık fiziği  farklı  olabilir  ama  THE JOKER 'i  filmde  görebilmemiz  mümkün  yani  yoksa Joseph Gordon-Levitt  filme  almazlardı   THE JOKER' e  benzemeseydi

Cevap Yaz
0
0
Klaine (Artist) | 11 Nisan 2011, 14:46

Kadro düpre ötesi yaa :D Zaten Christopher Nolan yapıcağı için bu filme dair hiç kuşkum yok ..Süper Olucak .! :)

Cevap Yaz
0
0
EFFE (Amatör) | 10 Nisan 2011, 15:53

Marvel'ın bir kahramanı daha batman.Diyer pek çok flimde genelde batman karşımıza tuhaf araçlar ve silahlarıyla karşımıza çıkıyor.Bu flimindde öyle olucakmış gibi gözüküyor.Batman flimlerinde bir başka konuysa genelde birşey öğretmesi ancak bunu gizlem,bilim kurgu ile yapması.
Bence batman'in biraz vasat gelen yanı sıradan bir insanın bunu yapması çünkü genelde marvel insan üstü yetenekleri olan kahramanlar önümüze getirir ancak batman bir istisna.Batman(karanlıkların şovalyesi,yarasaların hükümdarı) bu flim yinede tuhaf araç ve silahlarıyla gayet güzel bir flim ve gidilmesi gerek.
 

Cevap Yaz
0
0
BenhalaLeondayim (Amatör) | 14 Temmuz 2011, 21:11

şu güne kadar en çok izlenen en çok gişe hasılatı yapan kahraman filmi Batman'dir..tripkan'ın dediklerine aynen katılıyorum gerçekçilik!!!

0
0
cati0 (Figuran) | 20 Haziran 2011, 10:21

tripkan arkadaşım ilk öncelikle marvel saçma diğildir en çok marvel karakterleri izleniyo thor,örümcek adam,vs

0
0
TheReturnoftheKing (Jön) | 16 Mayıs 2011, 14:19

usta öncelikle batman dc comics in bir kahramanıdır burda anlaşalım 2. si batman en gerçekçi kahramandır öyle abartı gücü yoktur kurşun geçirmez kıyafeti pelerini birde arabası yani o kadar parası olan birisi bırakta süperkahraman olsun yani bu yazdıklarımla anlatmak istediğim batman marvel kahramanları gibi saçma değildir   filmleri daha ciddi senaryosu daha gerçekçidir eğer marvel gibi batman in özel yetenekleri olsaydı inan batman tutmazdı onun bu kadar ilgi görmesini sağlayan hikayenin gerçekçiliği ve christoper nolan :)

0
0
WHISPER (Artist) | 10 Nisan 2011, 17:03

Pardon ama Batman DC evreninin bir kahramanıdır. :)

0
0
angVNBS-fk (Profesyonel) | 10 Nisan 2011, 11:51

kadroda Christian Bale ve NOLANın olması beni bu filme çeken en büyük faktör  merakla bekliyorum

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz