Sinemalar.com

Kara Kule'de Javier Bardem Sesleri Yükseliyor

Kara Kule'de Javier Bardem Sesleri Yükseliyor
7 Nisan 2011

Stephen King’in 7 kitaplık dev serisi The Dark Tower’da oyuncu seçimleri devam ederken yapımcılar, Javier Bardem’in başrolü oynamaya hazır olduklarını belirtti. The Dark Tower’ın da yapımcısı olacak olan Brian Grazer, yaptığı açıklamada Javier Bardem’in psikolojik olarak bu dev yapımda rol almaya hazır olduğunu belirtti. Hazırlıkları son sürat devam eden seride Ronald Deschain rolü için adı geçen Javier Bardem bu rol ile birlikte uzun soluklu bir projeye dahil olmuş olacak.

 

Stephen King’in 7 kitaplık dev serisini 3 sinema filmi ve 1 de TV dizisi olarak sinema severlerin karşısına getirmeyi düşünen yapımcılar, serinin senaryo uyarlaması için de Akiva Goldsman ile anlaştı. Romandan sinemaya uyarlamaları en iyi yapan senaristlerden biri olarak gösterilen Akiva Goldsman adı şimdiden sinema severleri heyecanlandırmaya yetti. A. Goldsman, daha önce “Ben, Robot”, “Akıl Oyunları”, “Da Vinci Şifresi”, “Melekler ve Şeytanlar” gibi büyük bütçeli ve başarılı filmlerin senaryo uyarlamalarını da yapmıştı.

 

5-6 yıl sürmesi beklenen seride Javier Bardem’in tamamen kendini bu role vermesi gerekecekken eğer anlaşma sağlanırsa yeni çekilecek James Bond filminde kendisini izleyemeyeceğiz.

Tüm yorumlar (34)

Avatar
v3nd3tt4 (Dublör) | 26 Ağustos 2011, 02:35

Javier Bardem'in tip olarak Roland rolüne çok yakışacağını düşünüyorum.yalnız biraz kilo vermesi lazım.Ama Javier Bardem olmazsa Zachary Quinto veya Keanu Reeves da çok yakışabilir Roland rolüne

Cevap Yaz
0
0
melquiades (Amatör) | 20 Nisan 2011, 21:50

Bakalım umarım hayal kırıklığı yaratmaz. Ka isterse su olur.

Cevap Yaz
0
0
RTE (Figuran) | 14 Nisan 2011, 12:40

20 yılda tamlanmış bir kitap , şovalyenin onca savaşı ve yolculukları.Bunca olay 3 Film ve TV dizisi olarak hazırlanması düşündürücü.Tabiki TV dizisinin kaç bölüm olacağını bilmiyoruz vede kalitesini.Ama kitaba sadık kalınırsa 3 film ve 20 bölümden oluşan en az 1 sezonluk bir dizi çekilmesi lazım desemde yüzüklerin efendisi  kalitesinde olurmu bilinmez.Yüzüklerin efendisi kadar olmasada ona yakın olsa yeter.Umarım yüzüklerin efendisi gibi kırpmazlar

Cevap Yaz
0
0
acsev2003 (Figuran) | 12 Nisan 2011, 00:22

Eyvahhh, kitapları okumak lazım film çevrilmeden...

Cevap Yaz
0
0
cryzcan (Dublör) | 11 Nisan 2011, 23:16

OLursa güzel olur  hugh jackman  konusuna katılıyorum ...

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz