Sinemalar.com

İz Peşinde'nin Genç Yıldızı Juliet Rolünde

İz Peşinde'nin Genç Yıldızı Juliet Rolünde
8 Nisan 2011

True Grit/İz Peşinde filmi ile En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Oscar’a aday olan genç oyuncu Hailee Steinfeld, birçok projede yer alacağı dedikoduları ortada dolaşırken hepsini bir kenara itip Romeo & Juliet filminde karar kıldı.

 

William Shakespeare’in en çok tanınan eserlerinin başında gelen epik aşk hikayesi Romeo & Juliet filminin sinemaya tekrar aktarımının çekimine önümüzdeki bahar aylarında başlanması planlanıyor. Yönetmenliğini Carlo Carlei’nin yapacağı film, İtalya’da çekilecek.

 

15 milyon dolar bütçeli bu bağımsız filmde Juliet belli olmuş iken Romeo rolü için hala bir oyuncu seçimi yapılmış değil.

Tüm yorumlar (17)

Avatar
mertercan (Artist) | 8 Haziran 2011, 16:09

hailee'nin oyunculuğunu beğeniyorum. Yeni bi filminde 'juliet' karakterini canlandıracakmış. Filmde de okkalı, ateşli sevişme shneleri olacakmış.. Bu yaşta nasıl olur da 'sanat için' tabiriyle küçük bir kız ateşli sevişme sahnesinde oynar, aklım almıyo.. Acaba annesi, babası nasıl bir karşılık vermiştirki bu kız, bu filmde oynayacaktır !

Cevap Yaz
0
0
seraxares (Dublör) | 20 Mayıs 2011, 22:55

açıkçası bazı filmler var ki ne kadar izlesek de bıktırmıyor..romeo & juliet de bu tür filmlerin arasında benim için..juliet rolü halilee'ye yakışır gibime geliyor.yine de bir şey söylemek için erken..bir romeo'yo görelim de :D

Cevap Yaz
0
0
SaykoImam (Figuran) | 10 Nisan 2011, 13:46

Hep aynı filmleri görmeye başladık artık.Yeni birşeyler zor cıkacak ilerki senelerde.Aynı yemeği daha kaç kere yediricekler ?

Cevap Yaz
0
0
secilblack (Profesyonel) | 10 Nisan 2011, 13:37

genç yaşına rağmen oscar a aday olmuş birisinden juliet ve romeo  yu izleylim tamam ama juliet ve romeo baydı .

Cevap Yaz
0
0
Sihrisulh (Dublör) | 10 Nisan 2011, 12:38

Bu ne abi ya.. Aynı senaryoları ısıtıp ısıtıp film diye izleyn diyolar..

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz