Sinemalar.com

The Wolverine Filmi için Savaş Başladı

The Wolverine Filmi için Savaş Başladı
12 Nisan 2011

FOX stüdyosunun hazrıladığı The Wolverine filmine tsunami felaketinin darbe vurmasından sonra ünlü yönetmen Darren Aronofsky’ın da yönetmen koltuğunu bırakması, projenin sona erdirilmesini gündeme getirmişti. Ancak genç yönetmen Duncan Jones’un Fox stüdyolarıyla iletişime geçtiği ve The Wolverine filmini çekmek istediği stüdyo tarafından doğrulandı.

 

İlk yönetmenlik denemesini Moon filmiyle yapan Duncan Jones, en son olarak yönetmenliğini yaptığı ve bu hafta vizyona giren Yaşam Şifresi filmiyle yetenekli bir yönetmen olduğunu sinema dünyasına göstermişti. Basına verdiği röportajlarda Coen Kardeşler ve Tarantino gibi kendine özgün çalışmayı sevdiğini söyleyen genç yönetmen, The Wolverine filmiyle ilgili verdiği röportajında “The Wolverine projesi bana Batman’den daha ilgi çekici geliyor. İyi bir Wolverine filmi inanılmaz bir şey olabilir.” diyerek, bu projeyi ne kadar çok istediğini yenilemiş oldu.

 

The Wolverine filmi yönetmeni bulmuş olabilir ancak filmin çekileceği Japonya’da yaşanan büyük felaket hala yaralarını sarmakta. Bu durumda bu projenin geleceğini büyük ölçüde etkiliyor. Bakalım FOX stüdyoları bu duruma bir çare bulabilecekler mi ?

Tüm yorumlar (20)

Avatar
BayJiwSh (Artist) | 27 Nisan 2011, 14:42

Yav wolverine çekimleri başlıyor diyo :) daha ortada kadro yok iki kişi belli sadece başka insan oynamayacak mı? :) madem japonyada durum felaket gitsinler çinde yada korede çeksinler adamlar hep birbirine benziyor :) önemli değil bana göre japonyada çekilmesi başka yerde de iş görür :)

Cevap Yaz
1
0
trian (Profesyonel) | 15 Nisan 2011, 02:24

Daha önceki x-men filmlerinde başrol oynattığınız kimdi? varsa yoksa Wolverine! kusacağım artık sanki tek x-men karakteri oymuş gibi daha yeni filmlerini çekecekler. X-Men First Class merakla beklediğim Wolverine siz! favori filmim.

Cevap Yaz
2
0
CakoCan (Amatör) | 14 Nisan 2011, 16:17

çizgi romanlardan kalma  Xman hayranlığım o derece büyük ki, kocaman bir Wolverine dövmesi taşıyorum ... =) yeni filmin aksaklıkları ve bilinmezliği bende mistik bi hava yarattı, ve daha da heycanlandım bu durum karşısında film için. ne zaman ve ne şartla çıkarsa çıksın, güzel bi film olacağına şüohem yok.
Sıkı bir fan olarak aksini düşünemiyorum bile =)

Cevap Yaz
0
0
alpheos (Jön) | 14 Nisan 2011, 13:32

Aslında dizi olarak çevrilse süper olur, her hafta başka bir macera :D

Cevap Yaz
0
0
emsalsiz (Amatör) | 14 Nisan 2011, 11:57

hugh jackman oynadığı sürece bıktırmaz kendinden devamıda gelir :D

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz