Sinemalar.com

Rise of the Planet of the Apes Fragmanı Yayınlandı

Rise of the Planet of the Apes Fragmanı Yayınlandı
15 Nisan 2011

Pierre Boulle’nin yazdığı romandan 1968 yılında uyarlandığında fırtınalar koparan ve kısa süre içerisinde kült film seviyesine gelen Maymunlar Cehennemi, 2001 yılında Tim Burton tarafından sinemaya tekrar uyarlanmış ancak ilk filmin başarısını yakalayamamıştı. Şimdi ise Maymunlar Cehennemi bambaşka bir şekilde karşımıza çıkıyor: “Maymunlar Gezegeninin Yükselişi”

 

 

Yönetmen koltuğunda Rupert Wyatt\'ın oturduğu ve başrollerini James Franco, Andy Serkis, Frida Pinto, John Lithgow gibi isimlerin paylaştığı Rise of the Planet of the Apes\'in ilk fragmanı yayınlandı.

 

Maymunların beyin faaliyetlerini arttırıcı deneylerin yapıldığı bir laboratuvarda, bir maymun, beklenmeyen düzeyde bir gelişim gösterir ve başta kendisi olmak üzere tüm diğer maymunlarla birlikte laboratuvardan kaçarak özgür dünyaya açılır...

 

Maymunlar Gezegeni filminin günümüze uyarlanmış bir yeniden çevirimi olacak olan Rise of the Planet of the Apes, özellikle Peter Jackson\'ın sahibi olduğu görsel efekt şirketi WETA\'nın elinden çıkan gerçekçi görsel efektlerle dikkat çekiyor.

 

Film, 5 Ağustos 2011’de ABD\'de vizyona girecek.

Tüm yorumlar (64)

Avatar
MrRanchoddas (Jön) | 10 Ağustos 2011, 00:28

Harika bir film , izlemeden önce şüpheliydim ama izledikten sonra hayran kaldım .

Cevap Yaz
0
0
NicolaKimCoppala (Artist) | 23 Nisan 2011, 23:36

özette olduğu gibi bambaşka bir şeklilde karşımıza çıkıyor maymunlar cehennemi.. aslına bakarsanız konusu oldukça basit geldi bana ve illk filminden çok beğeneceğimi düşünmüyorum.. tabiiki sadece bu bir ön yargı.. James Franco hayranı bir arkadaşım olduğu için büyük ihtimalle sinemada izlerim tabii gelirse.. bakalım nasıl olcak..

Cevap Yaz
0
0
corcillo (Figuran) | 19 Nisan 2011, 20:56

w-w-w-fransizcaoreniyorum-blogspot-com fransizca ogrenmek isteyenler icin cok sey bulabileceginz bir yer herkesi bekliyoruz

Cevap Yaz
0
0
corcillo (Figuran) | 19 Nisan 2011, 21:10

w-w-w-fransizcaoreniyorumm-blogspot-com fransizca ogrenmek isteyenler icin cok sey bulabileceginz bir yer herkesi bekliyoruz
 
pardon yanlis yazmisin duzelttim cift m olucakti :D

0
0
FirawunRamses (Figuran) | 19 Nisan 2011, 11:13

Öncelikle Şunu belirtmeden Geçemicem Bu Film Fragmandan izlediğim Kadarıyla ''Maymunlar Cehennemi'' Filmi Deyil... Kendine Göre Bir Film Olmuş Film Güzel Olabilir Fakat Bu Filmi ''Maymunlar Cehennemi'' Filmiyle eş Tutamayız Filmde Maymunların Evrim Geçirmesine Bilim Adamları Yardımcı Oluyor Yani Filme Mantık Katmak istemiş Yapımcılar... Konusu Diğer ''Maymunlar Cehennemi'' Filmleriyle Tamamen Farklı Olacağına Benziyor Yinede Filmi İzledikten Sonra Tam Kararımı Vericem Bu Güne Kadar Parmaklıklardan Sadece insanların Kaçış Öyküsünü izlemiştik Bu Seferde Maymunların Kaçışını İzliyeceğimize Benziyor İnşallah Maymun Prison Break Olmaz :)

Cevap Yaz
0
0
eRDiiL (Figuran) | 19 Nisan 2011, 05:27

2001de ki filmin devamını beklerken yeni bir uyarlama geldi ve hikaye daha farklı gibi duruyor

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz