Sinemalar.com

Natalie Portman'a Dublör İddiası!

Natalie Portman'a Dublör İddiası!
19 Nisan 2011

Oscar kazandıran Black Swan performansında da dublör kullandığı ortaya çıkan Portman’ın şimdi de geçen yıl rol aldığı Your Highness filmindeki göl sahnesinde İrlandalı bir dublör kullandığı iddiası gündeme geldi.

 

Caroline Davis adlı sinema öğrencisi, Portman’ın yerine ve 250 sterlin karşılığında soğuk göl suyuna kendisinin girdiğini öne sürdü ve “Sinema okuyorum ve sette olmak uğruna buz gibi göle atlamayı kabul ettim” diye konuştu.

 

Ünlü oyuncunun Black Swan filminde, bale sahnelerinin büyük bölümünde profesyonel balerinlerin rol aldığı ortaya çıkınca aldığı ödüller tartışılmıştı.

Tüm yorumlar (43)

Avatar
gumussamed (Figuran) | 7 Şubat 2012, 17:07

Aldığı ödülü sonuna kadar hakediyor.Tabii ki dublör kullanacak baleden bahsediyoruz.Ayrıca bundan iyi oyuncular var diyen arkadaşım bana bir tane örnek ver.Yalnız oynadığı filmlerle gel.

Cevap Yaz
0
0
jonkirijonkible (Artist) | 20 Aralık 2011, 17:43

Bale küçük yaştan beri yapılması gereken bir dans ancak böyle başarılı olabilirsiniz... Kadın napsaydı bu yaşından sonra film için baleye mi başlasaydı.. Başlasa ne olacaktı sanki? Tabi ki dublör kullanacak ne olacaktı ya..?!

Cevap Yaz
0
0
ArdaKahramann (Profesyonel) | 19 Temmuz 2011, 12:10

Benim anlamadığım şu filmdeki yorumlarda hem iyiyi ve kötüyü bir arada çok iyi oynadığı için övüp dansından bahsetmeyen arkadaşlar burda dansından çok övgü aldı deyip taşlıyorlar Natalie'yi. Yanlış hatırlamıyorsam eğer Oscar'da güzel dansedene ödül vermiyorlar değil mi? Colin Firth'te ödül aldı o gece ama ben filmde Colin Firth'in dansettiğini görmedim açıkçası ama böyle aciz insanlar överler sonra bir yanlışını bulduğunda çok güzelde s*çarlar ağzına bi güzel !!!

Cevap Yaz
1
0
meandhiro (Amatör) | 4 Haziran 2011, 02:16

Black Swan'da dublör kullanması çok normaldi sonuçta o dansları yapması için baleyi bir hayli bilmesi şarttı.Bunda da sadece bir sahnede kullanmışsa ne olmuş?Sonuçta filmde oynayan Natalie Portman ve son zamanların en iyi kadın oyuncularından biri orası kesin.

Cevap Yaz
0
0
TwostarT (Star) | 13 Mayıs 2011, 17:42

Ya bence abartılyor tamam güzel oyuncu başarılıda ama tadında ya abartmayın bundan çok daha iyi oyuncular var.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz