Sinemalar.com

Engin Altan Düzyatan, Yönetmen Olarak Karşımızda

Engin Altan Düzyatan, Yönetmen Olarak Karşımızda
4 Mayıs 2011

Ünlü Oyuncu ‘’Slim’’ konseptinden esinlenerek muhteşem bir kısa film çekti. İlk kez yönetmenlik koltuğuna oturan Engin Altan Düzyatan’ın filmi özel bir davetle görücüye çıkıyor!

 

Ülkemizin son dönem yükselen yıldızı, ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan ‘’Slim’’ konseptinden esinlenerek çektiği SLIM MOVIE  isimli kısa filmini 6 Mayıs 2011, Cuma akşamı W Lounge’da verilecek olan bir davetle görücüye çıkarıyor.

 

Engin Altan Düzyatan \'\'Slim\'\' konseptine dair bir film çekmesi istendiğinde, yıllardır hayalini kurduğu ve hayata bakış açısını çok güzel bir şeklde yansıttğına inandığı bir fıkrayı filme çektiğini söyledi. Konusu tamamen gizli tutulan filmde, Engin Altan Düzyatan ilk defa yönetmenlik koltuğuna oturdu ve yaklaşık 35 kişilik profesyonel bir ekiple çalıştı.

Tüm yorumlar (10)

Avatar
scarlettj (Efsane) | 9 Mayıs 2011, 00:41

Engin Altan Düzyatan yükselen bir ivme ile popüleritesini artırmaya deva ediyor.Başarılı bir işe imza atacağı düşüncesindeyim.

Cevap Yaz
0
0
ASErc (Artist) | 5 Mayıs 2011, 07:29

Muhtemelen sanatsal filme benziyecek galiba... oyunculuğunu da fazla beğenmiyorum ama merak ediyorum acaba film nasıl...

Cevap Yaz
0
0
DeagLe (Profesyonel) | 5 Mayıs 2011, 02:44

Hadi acaba nasıl birşey ortaya çıkarıcak merakla bekliyorum.

Cevap Yaz
0
0
crituques (Efsane) | 5 Mayıs 2011, 00:24

İlk deneme olduğuna göre izlemeden fikir belirtmek pek mümkün gözükmüyor, bence oyunculukta belirgin bir başarıyı yakaladıktan sonra yapımcılığa soyunmak daha anlamlı, ancak yine de önyargılı olmamak gerektiğini düşünüyorum.

Cevap Yaz
0
0
JenGarner (Star) | 4 Mayıs 2011, 22:26

Sesinin tonu ve konuşması güzel olsa da beğendiğim oyuncular arasında da değil. Soğuk ve donuk buluyorum. Yönetmelik gibi zor bir mesleğin herkes tarafından yapılmaya başlanması her ne kadar güzel gözükmese de, eğer başarabilirse ne mutlu ona...:)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz