Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Bridesmaids

Bridesmaids
4 Mayıs 2011

Universal Pictures ve yapımcı Judd Apatow (“Knocked Up” (Kaza Kurşunu), “The 40-Year-Old Virgin” (Kırk Yıllık Bekar) size Nedimeler (Bridesmaids) tecrübesini yaşamaya davet ediyor. Başrolde, en yakın arkadaşı Lillian’ı (Maya Rudolph) ve bir grup renkli nedimesini (Rose Byrne, Melissa McCarthy, Wendi McLendon-Covey ve Ellie Kemper) evliliğe giden yolda çılgın bir yolculuğa çıkaran başnedime Annie rolünde Kristen Wiig var.

 

Annie’nin hayatı karmakarışıktır. En iyi arkadaşı Lillian nişanlanır ve Annie’nin baş nedimesi olmasını ister. Karşılıksız aşk acısı çeken ve çok üzülen Annie, pahalı ve tuhaf olan ne kadar adet varsa hepsini uygular. Annie, Lillian ve nedimelere, insanın sevdiği biri için ne kadar ileri gidebileceğini gösterecektir.

Tüm yorumlar (4)

Avatar
enigmahit (Efsane) | 5 Mayıs 2011, 13:51

hiç ilgimi çekmeyen bir filmin başında universal pictures yazıyorsa illki filmi merak edip izliyorum.bu filmin yapım şirketide universal pictures.kesinlikle kaliteli bir yapım olacağını düşünüyorum

Cevap Yaz
0
0
TwostarT (Star) | 5 Mayıs 2011, 11:25

Güzel bir film olucak gibi. Umarım öyle olur :)  

Cevap Yaz
0
0
crituques (Efsane) | 5 Mayıs 2011, 00:28

Romantik komediler genelde zaten güzel oluyor ancak bazen sadece bir kaç dakikalık romantizm adına romantik komedi diye adlandırılan filmler de var, umarım bu yapım dengelidir, tür dağılımı açısından.

Cevap Yaz
0
0
meken (Artist) | 4 Mayıs 2011, 20:32

judd apatow romantik-komedileri seyredilir arkadaş...

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz