Sinemalar.com

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 Türkçe Fragmanı Tüm Dünyada Yayınlandı..

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 Türkçe Fragmanı Tüm Dünyada Yayınlandı..
12 Mayıs 2011

Destansı finalde, iyi ile kötünün mücadelesi büyücüIük dünyasını büyük bir savaşın içine sokmuştur. Tehdit hiçbir zaman bu kadar büyük olmamıştır ve artık hiçbir yer güvenli değildir. Bu arada, Lord Voldemort ile son karşılaşmasına gittikçe yaklaşan Harry Potter’ın en büyük fedakarlığı yapması gerekecektir.Herşey burada sona erecektir.
 

Filmin başrollerinde Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson,  Harry Potter, Ron Weasley ve Hermione Granger rollerini tekrar üstleniyorlar.
 

Filmin başarılı oyunculardan oluşan kadrosunda; Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Tom Felton, Ralph Fiennes, Brendan Gleeson, Richard Griffiths, John Hurt, Jason Isaacs, Helen McCrory, Bill Nighy, Miranda Richardson, Alan Rickman, Maggie Smith, Timothy Spall, Imelda Staunton, David Thewlis, Julie Walters ve Bonnie Wright yer alıyor.“Harry Potter ve Ölüm Yadigarları – Bölüm 2”yi David Yates yönetti. David Heyman, bu filmin de David Barron ile birlikte yapımcılığını üstlendi. Senaryo J.K. Rowling’in kitabından Steve Kloves tarafından uyarlandı. Lionel Wigram ise filmin yönetici yapımcısıdır.
 

Tüm yorumlar (111)

Avatar
vizyondakifilmler (Dublör) | 15 Mart 2015, 22:51

bu filmi bekliyorum sabırsızlıkla umarsızca bir an önce gelsin

Cevap Yaz
0
0
HakanKalyoncu (Amatör) | 16 Haziran 2012, 14:27

fragmanları bile rekor kırıyor :D

Cevap Yaz
0
0
ÇağatayKencek (Amatör) | 23 Eylül 2011, 13:15

ya bayılıyorum harry potter'a keşke hiç bitmeseydi bide mürver asa harry nın miş en sonunda öğreniyolar.

Cevap Yaz
0
0
adonis86 (Amatör) | 26 Haziran 2011, 20:48

frangman şahane güzel bir final olacağı kesin bu arada film 13 temmuzdamı 15 temmuzdamı vizyona girecek birde son çıkan frangmanın (harry nin annesinin harryle konuşmasıyla başlayan frangman) türkçe çevirisi varmı

Cevap Yaz
0
0
king-of-kings (Figuran) | 23 Haziran 2011, 13:02

fragmanında çok güzel bir film olcak gibi görünüyor işallah öle olur seri güzel bir şekilde biter.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz