Sinemalar.com

Hayalet Avcıları geri dönüyor!

Hayalet Avcıları geri dönüyor!
3 Haziran 2011

Bir döneme damgasını vuran ve sinemaseverleri hayaletlerin dünyasında eğlenceli bir yolculuğa çıkaran “Hayalet Avcıları” (Ghost Busters) beyazperdeye geri dönmeye hazırlanıyor.


Sony tarafından resmi bir açıklama yapılmasada söylentilere göre Ghostbuster 3 filminin çekimlerine gelecek yılın Mayıs ayında başlanıyor. Başrollerinde ise Ghostbusters serilerinde yer alan ünlü isimler Bill Murry, Dan Aykroyd, Harold Ramis ve Ernie Hudson yer alması bekleniyor.

BILL MURRAY BU KEZ FARKLI ROLDE

Ghostbusters 3 filmiyle ilgili son söylentilerden bir tanesi ise Bill Murry’nin filmde yer almayacağı yer alıyor. Fakat ilk iki filmde rol alan ve büyük üne kavuşan Bill Murray, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir konferansta kendisine yöneltilen soruyu cevaplayarak, serinin yeni filminde oynamayı kabul ettiğini ancak filmde ‘Hayalet Avcısını’ değil ‘hayaleti’ canlandıracağını açıkladı.Yeni filmin yönetmeni ise ilk iki filmin yönetmenliğini yapan Ivan Reitman

Tüm yorumlar (45)

Avatar
faldov (Dublör) | 9 Eylül 2011, 01:41

Merakla beklenen filmlerden biri olacak.Yeni hayaletlerimizi merakla bekliyorum. :)

Cevap Yaz
0
0
koobee24 (Star) | 9 Ağustos 2011, 23:47

bill murray olsun da izleriz her türlü. müziğini duymak bile yetecek.

Cevap Yaz
0
0
cetin1987 (Dublör) | 13 Temmuz 2011, 22:20

güzel bi haber diğer filmleri çok iyiydi buda iyi olacaktır

Cevap Yaz
0
0
DOLUNAY1905 (Figuran) | 15 Haziran 2011, 11:00

TAMAM YAPILSINDA  SOĞUK ESPİRİLER OLACAKSA FİLMDE  HİÇ YAPILMASIN NEFRET EDİYORUM SOĞUK ESPİRİ YAPIYORLAR VE BİRDE GÜLÜYORLAR GÜLÜNECEK BİR ŞEY OLMASADA  SEVMİYORUM HAYALET AVCILARDA Kİ ESPİRİLERİ

Cevap Yaz
0
0
Mister-Ripley (Star) | 27 Eylül 2011, 18:34

dostum git işine

0
0
rcpgkgz (Figuran) | 14 Haziran 2011, 19:27

ben eski klasiklerin tekrar çekilmesine karşıyım. çünkü her film senaryosuyla oyunculuğuyla kısacası herşeğiyle çekildiği dönemi yansıtır. örneğiin charly chaplin filmleri tekrar çekilse tutmaz çünkü o filmler o dönem için değerliydi. şimdi biz o dönemi o filmlerden görüyor öyle beyeniyoruz.
 
ama tekrar çekilip iyi bir başarı sağlayan yapımlarda yok değil. umarım bu filmde güzel çıkar

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz