Sinemalar.com

Kung Fu Mania Geri dönüyor..

Kung Fu Mania Geri dönüyor..
7 Haziran 2011

2008 yılında gösterime girdiğinde büyük bir hayran kitlesi edinen, Oscar ve Altın Küre adaylığı bulunan animasyon filmi Kung Fu Panda, serinin devam filmiyle 10 Haziran’da sinemaseverlerle buluşuyor. 3D ve 2D seçenekleriyle gösterime girecek olan Kung Fu Panda 2’nin Türkçe seslendirme kadrosunda Okan Yalabık, Deniz Uğur, Deniz Çakır, Alten Erkekli ve Ege Aydan gibi ünlü isimler yer alıyor.

Sizleri daha önce Oscar Ödüllü ‘Şrek’ ile buluşturan DreamWorks Animation Stüdyosu, bu kez erişte dükkanında çalışırken Kung Fu ustası olan PO’nun en yeni maceralarıyla karşınızda... 2008 yılında gösterime girdiğinde büyük ses getiren animasyon harikası ‘Kung Fu Panda’nın devam filmi olan ‘Kung Fu Panda 2’nin seslendirme kadrosu ise oldukça ilgi çekiyor. Filmde sıradışı Kung Fu savaşçısı PO isimli pandayı Okan Yalabık seslendirirken, Korkuzu Beşli üyelerinden Kaplan’ı Deniz Uğur, Turna’yı Altan Erkekli, Engerek’i Deniz Çakır ve Gürleyen Gergadan’ı Ege Aydan seslendiriyor.

‘Kung Fu Panda 2’de artık bir Ejderha Savaşçısı olan PO, arkadaşları ve diğer Kung Fu ustaları olan Korkuzu Beşli üyeleri Kaplan, Maymun, Mantis, Engerek ve Turna (Crane) ile birlikte Huzur Vadisi’ni koruyor. PO’nun sürdüğü bu harika yeni hayat, gizli ve durdurulamaz bir silah kullanarak Çin’i ve Kung Fu’yu yok etmek isteyen zorlu ve acımasız  Lord Shen’in ortaya çıkmasıyla tehlikeye giriyor. PO, ancak geçmişine bakıp gizemli kökenlerinin sırlarını çözünce başarıya ulaşması için gerekli gücü açığa çıkarabilecek.

Filmin yönetmeni Jennifer Yuh Nelson’a yapımcılığı ise Melissa Cobb’a ait. Senaryosunun Jonathan Aibel ve Glenn Berger’e ait olan filmin ortak yapımcıları Jonathan Aibel, Glenn Berger ve Suzanne Buirgy. Filmin müzikleri ise Hans Zimmer ve John Powell imzasını taşıyor.

3D ve 2D seçenekleriyle Kung Fu Panda 10 Haziran’da sinemalarda!!!

Tüm yorumlar (18)

Avatar
MustafaTk (Profesyonel) | 15 Eylül 2011, 21:36

Çok güzel bir animasyon.Her serisinide izlerim.Bir Aile filmi

Cevap Yaz
0
0
AmrothDüzgün (Figuran) | 13 Haziran 2011, 14:34

İlk filmi çocuklar  eğlenerek izlemişti. Dönem sonu olmasa sinemasına götürmek isterdim sınıfımı.

Cevap Yaz
0
0
cetin1987 (Dublör) | 13 Temmuz 2011, 21:56

valla eğlenmeleri normel bende keyifle izledim çok güzeldi

0
0
crituques (Efsane) | 13 Haziran 2011, 00:01

Çok nitelikli bir devam filmi olacağı kanaatindeyim.

Cevap Yaz
0
0
ucturan (Figuran) | 11 Haziran 2011, 20:19

Toy story serisi bittiğine göre yılın animasyonuna katılırlar diye düşünüyorum. :D

Cevap Yaz
0
0
kizilelma32 (Figuran) | 10 Haziran 2011, 16:07

çok mükemmel olacak ya ilk filmi kaç defa  izlediğimi hatırlamıyorum

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz