Sinemalar.com

Larry Crowne 08 Temmuz 2011’de Vizyona Giriyor.

Larry Crowne 08 Temmuz 2011’de Vizyona Giriyor.
16 Haziran 2011

Oscar ödüllü Tom Hanks ve Julia Roberts, romantik ve iyimser bir komedide bir araya geliyor. Larry Crown’da, günümüz ekonomik durgunluğunun zorlukları yüzünden kendini yeniden keşfetmeye başlayan ve hayatında beklenmedik şekilde yeni bir dönem başlatan sıradan bir insan konu ediliyor. Sevimli ve saf Larry Crown (Hanks) deniz kuvvetlerinden ayrıldığından beri çalıştığı şirkette küçülmeye gidilene kadar süper bir ekip lideri olarak çalışmaktaydı. İşsiz kalınca ev kredisini ödemekte zorlanan ve boş günlerinde ne yapacağını bilemeyen Larry, dostları ve arkadaşları Lamar (Cedric the Entertainer) ve B’Ella (Taraji P. Henson) tavsiyelerine ihtiyaç duyar. Sonunda yeni bir başlangıç için yerel üniversiteye gitmeye başlar.

Doğu Vadisi Halk Üniversitesi’nde Larry, genç öğrencilerden oluşan renkli bir gruba katılıyor. Bunların arasında kendilerine daha iyi bir gelecek kurmaya çalışan güzel Talia (Gugu Mbatha-Raw) ve erkek arkadaşı Dell (Wilmer Valderrama) yer almaktadır.
Kendisini de hayrete düşürecek şekilde, hitabet hocası Mercedes Tainot’a (Roberts) aşık olur. Mercedes hem öğretmenliğe hem de kocası Dean’e (Bryan Cranston) karşı olan ilgisini büyük ölçüde yitirmiştir. Mercedes, Larry’deki değişimin ilham verici olduğunu görür. Müthiş bir değişim geçiren bu orta yaşlardaki öğrencisine karşı giderek büyüyen ilgisini de inkar edemez.
Haklı olarak hayatının durma noktasına geldiğini düşünen bu sıradan kişi, hiç beklenmedik bir şey öğrenir. Değerli olduğunu düşündüğünüz her şey elinizden kayıp gittiyse, yaşamak için gerçek nedeninizi keşfedebilirsiniz.

Tüm yorumlar (19)

Avatar
Ilyada-35 (Artist) | 15 Ağustos 2011, 13:38

Tom Hanks oldumu tüm filmleri izlenir diyebilirim. Hayal kırıklığına uğratmıyacağına eminim.

Cevap Yaz
0
0
AnemonB (Figuran) | 20 Temmuz 2011, 10:34

Güzzel bir filme benziyor.
Julia'nın varlığı yeter :D

Cevap Yaz
0
0
defneers8 (Profesyonel) | 22 Haziran 2011, 14:58

fargmanın beğenmedim aslında ama tom için izliycem...

Cevap Yaz
0
0
meken (Artist) | 21 Haziran 2011, 17:37

tom hanks in içinde yer aldığı projeler iyi midir...kötü müdür...vasat mıdır sorularına maruz kalmazlar esasında.tom hanks li yapımlar hep iyi projelerdir(HEP).bu yapımda hayata tutunmaya dair,yeniden başlamaya dair güzel temelar barındıran sıcak bir iş görüntüsünde.merakla bekliyoruz.

Cevap Yaz
0
0
crituques (Efsane) | 21 Haziran 2011, 01:40

Heyecan ve merakla bekliyorum, nitelikli bir film olacağından kuşkum yok.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz