Sinemalar.com

Angelina Jolie tarafından yazılan In The Land Of Blood And Honey Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Angelina Jolie tarafından yazılan In The Land Of Blood And Honey Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu!
17 Haziran 2011

Angelina Jolie’nin sığınmacı Suriyelilerle ilgili BM İyi Niyet Elçisi olarak ülkemizde olduğu bu günlerde In The Land Of Blood And Honey filminin vizyon tarihi yapımcı firma tarafından 23 Aralık 2011 olarak Açıklandı.

Özgün senaryosu Angelina Jolie tarafından yazılan film, 90’ lı yılların başındaki Bosna İç Savaşında geçmektedir. Bu cesur konuyu anlatan film siyasi irade eksikliği sebebi ile toplumda yaşanan çatışmaları anlatmaktadır. Filmin büyük çoğunluğu Saraybosna’ da gerçek mekanlarda çekilmiş olup savaş esnasında hayatını yitiren halkın çocukları da filmde rol almaktadır.

Tüm yorumlar (26)

Avatar
snowboard83 (Profesyonel) | 27 Haziran 2011, 21:43

İşte bu haber favorilere eklenebilir.Neden mi?Bana barış elçiliği sahte ve politik gelen Angelina ,uluslararası ses getirmesi bakımından Golden Globe ve Oscar 'lar için sunuma çıkması için tarihine de ayar verdiği filmi bizim için çok önemli bir temayla karşımıza çıkarıyor.Her filmini merakla beklediğim Angelina şaşırtmamaya devam edecek gibi daha çokca....

Cevap Yaz
0
0
SouLSick (Amatör) | 26 Haziran 2011, 16:57

Konusu çok sağlam. Sabırsızlıkla bekliyorum...

Cevap Yaz
0
0
5FeARLeSS15 (Amatör) | 25 Haziran 2011, 18:02

Angelina'nın klasik  polisiye ve aksiyon filmlerinden sonra. Bu tarz bir film ile de kendini ispatlaması gerekiyordu diye düşünüyom.Çünkü bu tarz filmlerde çok fazla göremedik kendisini. Ama oyuncu olarak ama yönetmen olarak farketmez. Senaryosu ile oyunculuktaki başarılı kariyerinin ne kadarını bize aktaracağını hep birlikte bekleyip göreceğiz. Biraz drama ve katliamı konu alacağı kesin.Umarım başarılı bir senaryo ile bizlere yeni bir heyecanı yaşatır..

Cevap Yaz
0
0
sebebiyok (Dublör) | 23 Haziran 2011, 15:01

Film nasıl olur ne olur bilmiyorum.Ama merak ettiğim tek nokta aca nasıl bir mesaj verecek insanlara ya da nasıl bir düşünce aşılayacak?...

Cevap Yaz
0
0
king-of-kings (Figuran) | 23 Haziran 2011, 12:21

bakalım filmde angelina jolie kadar güzel olacak mı....

Cevap Yaz
0
0
bigangiefan (Figuran) | 15 Ağustos 2011, 12:36

Jolie filmde cok  kısa bir rol oynayacak. Hatta Brad Pitt ile

0
0
Görüşleriniz