Sinemalar.com

En Başarılı Eski Manken Yeni Oyuncu Cansu Dere Oldu!

En Başarılı Eski Manken Yeni Oyuncu Cansu Dere Oldu!
20 Haziran 2011

İzlesene.com, mankenlikten oyunculuğa geçiş yapan en başarılı ismi belirledi. “Sizce mankenlik veya güzellik yarışması sonrasında kariyerini oyuncu olarak sürdüren en başarılı kişi kim?” başlığıyla yapılan ve 4,237 oyun kullanıldığı ankette birinciliği 2,130 oyla Ezel dizisinin başrol oyuncusu Cansu Dere aldı. Listenin ikinci sırasına ise 519 oy alan Türkiye ve Avrupa eski güzeli Arzum Onan yerleşti. En son +18 dizisiyle ekrana gelen Aysun Kayacı da ankette kendine yer buldu ve 432 oyla üçüncülük koltuğuna oturdu.

Türkiye’nin lider eğlence ve video paylaşım sitesi İzlesene.com’un anketinde, Cansu Dere’nin Ezel dizisinden rol arkadaşı Kenan İmirzalıoğlu 300 oyla dördüncü olurken, beşinci sırada ise Aşk-ı Memnu dizisinin Behlül’ü Kıvanç Tatlıtuğ 224 oyla yer aldı.

 

Tüm yorumlar (35)

Avatar
iremnazdemir (Profesyonel) | 29 Haziran 2013, 17:26

başarılı oyuncu mu ? her zaman ki mimiklerden öteye gidememiş bu kadın mankenlikten başka bişey yapmasın bence. başarılı oyuncu yeşilçam oyuncuları, ne bileyim halit ergenç, nurgül yeşilçay vs.dir yani bunun gibi oyunculara başarılı derken cansu dereyi araya katmak bu oyunculara hakaret olur bence.

Cevap Yaz
0
1
seymakebap (Profesyonel) | 13 Kasım 2012, 03:38

Ben anlamıyorum bu kızın nesini iyi buluyorlar. Afedersiniz kızın sesi neredeyse başka yerinden çıkıyor, her kelimede es verip derin iç içkmeler itici,dublaj yapsalar bari keşke kulaklarımız tırmalanmasa, oyunculuk sıfıra yakın bakışlar mimikler hiç bir şey yok ya. ona rağmen başarılı olunabiliyorsa ne ala memleket.

Cevap Yaz
0
2
afasparrow (Dublör) | 30 Eylül 2011, 19:33

acı aşkta oynamasaydı cansu derenin oyuncu olduğunu bile fartetmezdim birinci olması tuaf şey
 

Cevap Yaz
0
1
Mister-Ripley (Star) | 30 Haziran 2011, 12:07

Valla ben bu bayanı ne güzel buluyorum nede yetenekli hiç bir vasvı olmadan habire iş buluyo bende bunu anlamıyorum babadanmı torpilli anlamadımki ?

Cevap Yaz
0
1
snowboard83 (Profesyonel) | 27 Haziran 2011, 21:31

Ahhhh daha neler milletim.Bakın ne derecelendirme törenlerine şahit oluyor gözlerimiz.Hiç bir zaman Altın( Portakal,  Palmiye, Ayı vs.vb.) heykelciklerini bırak almak dokunamıyacak şahıslara "bakın sizde şahdınız şahbaz oldunuz" vurgusunu yapan ,yapay döllenme yoluyla övgüler kazandırma amaçlı girişimler düzenleniyor.Hele o Aysu Kayacı'ya oy verenler ba ba ba bi de 3. olmuş:)Umarım gece rüyanızda, Aysu Kayacı'nın o 3 . lük ödülüyle sahneye çıkıp "dünya barışı" diyerek sahte ağlamasını görürsünüz ve kabus gördüm sanırım diyip yatağınızdan kalkıp suratınıza bi bardak su dökersiniz

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz