Sinemalar.com

Behzat Ç. Son Hafriyat Filmi Çekimleri Sona Eriyor!

Behzat Ç. Son Hafriyat Filmi Çekimleri Sona Eriyor!
22 Haziran 2011

Başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Fatih Artman, İnanç Konukçu,Canan Ergüder, Ege Aydan gibi isimlerin paylaştığı sevilen dizi Behzat Ç\'nin beyazperdeye uyarlanan Behzat Ç. Son Hafriyat filminin çekimleri 9 Haziran da başlamıştı, 8 gün içerisinde film çekimleri tamamlanıyor. Merakla beklenen film 28 Ekim 2011\'de vizyona giriyor..

Tüm yorumlar (62)

Avatar
amos26 (Figuran) | 27 Temmuz 2011, 04:16

ledzeppelin06 la zottrık once bı konusmayı ogren yukardakı bılgının aynısnı baska bır haber sıtesınde gordum dıkkatını cekmıs herkesın yada cumle tumce eksıklıgı ondan yazdık konusulmus sagda solda ben de burada goruce yazdım.kaldıkı olsun 9 hazıranda baslamıs olsun kısa bır sure yınede pek bı cacık cıkmaz buradan.ha canım yavrum sor ne soracan soylıyeyım sana fx yazdım anlamadın mı dangos!(fx-vfx) yazdım gorsel efekt dıgıtak efekt ha ne oldu nesını anlamadın?

Cevap Yaz
0
0
cossin (Amatör) | 5 Temmuz 2011, 01:29

Behsat Ç yi daha ilk bölümden sevdim bir çok arkadaşımada tavsiye ettim sevenlerde oldu sevmeyenlerde Sevmeyenlerin içinde entellektüel kişilerin olduğu gibi iki lafından biri küfür olan insanlarda vardı Neden diye hiç sorma gereği duymadım halada beğenmeyenlerin neden beğenmediği beni hiç ilgilendirmiyor
Dizinin finali kurgunun nasıl ustalıkla yapıldığının kanıtıydı böyle çok film izledim 6. his in sonu ve olağan şüphelilerin sonunu bir hatırlayın belkide aklımızda sadece bu son sahneler kaldı
Bu diziyle anladım ki Biz Türkler de Polisiye türde iyi birşeyler yapabiliriz

Cevap Yaz
0
0
harun59 (Amatör) | 3 Temmuz 2011, 17:51

lan esenyelinsesi madem son çok elitsin diziyi amele grup izliyo filan diyon ne milletin anasına bacısına ne sövüyon  çok adamsan izlemediğin bilmediğin şeyler hakkında yorum yapmıcan sktr ol git bu sayfadan g4riz3kalı kızların peşinden m4l m4l koş. senin gibi kendini adam sananları çok gördük biz yavşağım.

Cevap Yaz
0
0
trian (Profesyonel) | 1 Temmuz 2011, 05:17

Tv de izlediğiniz Behzat Ç. karakterini unutacak, sansürden arınmış gerçek Behzat Ç. yi izleyeceksiniz. Küfürün, 216 nın, tekel birasının, psikopatlığın, aksiyonun, kanın dibine vurulacak.

Cevap Yaz
0
0
efe55200 (Figuran) | 30 Haziran 2011, 23:50

Ben dizisi kadar güzel olacagını zannetmiyorum bence filmi çekmekle hata etti.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz