Sinemalar.com

Yeni Wolverine geliyor

Yeni Wolverine geliyor
1 Temmuz 2011

X-Men serisinin en kötü halkası olan \'The Wolverine\'in yeni filmi için uzun zamandır birçok haber çıkıyor ama filmle ilgili hiç bir gelişme olmuyordu.

Bu defa serinin diğer filmleri kadar iyi bir iş ortaya çıkması için uğraşan 20th Century Fox, filmi ilk önce Darren Aronofsky’nin yöneteceğini açıklamış ama daha sonra Aronofsky projeden vazgeçmişti.

Fox\'tan yapılan açıklamaya göre Wolverine\'in yeni yönetmeni \'Girl, Interrupted\', \'Walk the Line\', \'3:10 to Yuma\' ve son olarak \'Day and Knight\'a imza atan James Mangold oldu.

\'The Wolverine\'in çekimlerine ise Ekim ayında başlanacak, gelecek sene de vizyona girecek.

Tüm yorumlar (46)

Avatar
SaVasKrAmerr (Jön) | 26 Temmuz 2012, 17:45

gelsin hoşgelsin baya aksiyonlu bir film bekliyorum

Cevap Yaz
0
0
asksizajan (Amatör) | 6 Temmuz 2011, 18:10

hadi bakalım wolverine x men 2 de lady deathstrikeile savaşmıştın kendi hikayenda görelim bakalım yine lady deathstrike ile savaşını umarım çok güzel olur  x men 2 deki gibi bir karşılaşma bekliyorum  eğer başarılı şekilde aktarırlarsa  2. wolverien filmi çok güzel olur

Cevap Yaz
0
0
AmrothDüzgün (Figuran) | 6 Temmuz 2011, 11:15

Bence konu olarak saçmalayacaklar yine. Olsun Hugh Jackman için izlenir yinede.

Cevap Yaz
0
0
cyn (Figuran) | 5 Temmuz 2011, 23:42

Bu filmde uzakdoğuya samurayların yanına gidicekti.orda dövüş sanatları eğitimi falan alıcaktı bende böyle biliyorum yeni filmin konusunu.

Cevap Yaz
0
0
seyrulsefer (Amatör) | 5 Temmuz 2011, 22:00

gerçektende  konuyu hiç iyi işleyemiyolar  artık öyle bi hal aldıki sinema  bir kaç seçmece film dışında gerisi çok kötü işleniyorr  animasyonlarda bile macerayı duyguyu  filmi daha iyi işliyolar..:)
 

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz