Sinemalar.com

Terminatör kovboyluğa soyundu

Terminatör kovboyluğa soyundu
14 Temmuz 2011

Eski California Valisi ve aktör Arnold Schwarzenegger, evlerinde çalışan bir kadından çocuğu bulunduğu ve karısı Maria Shriver\'ın 25 yıllık beraberliklerini bu nedenle bitirdiğinin ortaya çıkmasından iki ay sonra, bu kez sinema projeleriyle gündemde...

Aktör, valilik görevi sonrası sinemaya geri döndüğünü açıklamış ancak özel hayatında yaşadığı bu çalkantılı dönem nedeniyle aralarında Terminatör 5’in de bulunduğu sinema projelerini rafa kaldırmıştı.

Deutsche Welle\'nin haberine göre, 64 yaşındaki oyuncunun kesinleşen ilk sinema projesi bir western filmi oldu. Schwarzenegger Güney Koreli yönetmen Kim Ji-woon’un “The Last Stand” adlı filminde başrolü oynayacak. Filmin çekimlerine eylül ayında başlanması planlanıyor.

 

KLASİK BİR WESTERN


Prodüksiyon firmasından bir yetkili; \"klasik bir western\" şeklinde tasarlanan filmdeki Schwarzenegger’in rolünün kendisi için biçilmiş kaftan olduğunu, aktörün ahlakî bir karar vermek zorunda olan ve kasabası için mücadele edip etmeme ikileminde kalan bir karakteri canlandıracağını söyledi.

Filmin konusu kısaca şöyle: ABD-Meksika sınırında yer alan bir kasabanın şerifi, yargılandığı mahkemeden kaçarak Meksika’ya geçmeye çalışan bir uyuşturucu baronunu yakalamak için peşine düşer. Şerif rolünü üstlenen Schwarzenegger, kanun ve düzeni sağlamakla yükümlüdür.

Aynı rol daha önce Liam Neeson’a teklif edilmiş ancak Neeson bu rolü reddetmişti. “The Last Stand”in 2012’de sinemaseverlerle buluşması bekleniyor.

Schwarzenegger’in 7 yıl süren iki dönemlik California Valiliği görevi geçen ocak ayında sona ermişti. Aktör, son olarak aksiyon filmi “The Expendables” (Cehennem Melekleri)’nde rol almıştı.

 

Tüm yorumlar (35)

Avatar
faldov (Dublör) | 9 Eylül 2011, 01:37

Bu yaştan sonra emekli aktörlerin takıldığı yere gitsin.Güzel bir seriyi mahvetmeye gerek yok.

Cevap Yaz
0
0
Filmizlermisin (Figuran) | 15 Şubat 2012, 22:14

Peki morgan freeman da filimlere devam ediyor bu iş yaşta degil yetenektedir

0
0
scarlettj (Efsane) | 24 Temmuz 2011, 12:35

Arnold Schwarzenegger kendini özletmişti.Bence sinema her zaman onun ilk önceliği olmalı.Farklı bir oyuncu ve sinemaya değer katan bir aktör.

Cevap Yaz
0
0
artexx (Amatör) | 23 Temmuz 2011, 20:03

Arnold abi yeter artık stollone ile kahve işletin siz ya cinemayı bırakın size gör değil artıkk.eyvallah terminatörsün kalbımızde yerın ayrı ama sen öyle kal abii :(((

Cevap Yaz
0
0
jafaa (Figuran) | 23 Temmuz 2011, 17:39

karı aldı tabi parayı adamın paracıkları eksildi onları yerine koyması gerek artık pornolardamı oynar absürd komedi aksiyon filmlerindemi oynar bilinmez ama arnold eski havanı biraz nah yakalarsın senin bıraktıgından beri dünya film endüstirisi çok degişti ve yeni yetenekler var   ermeni yaltakcısı şerfsiz herif

Cevap Yaz
0
0
sinemadelisi00 (Amatör) | 23 Temmuz 2011, 15:11

bu bilmem neyin çocuğu siyasetde birşeyler yapmak için ermenilerin desteğini almak için ermeni soykırımı var deyip destekleyen bir insan. böyle adamların filmini izlemem. önce adam olsun

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz