Sinemalar.com

The Amazing Spider-Man Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

The Amazing Spider-Man Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı
21 Temmuz 2011

Andrew Garfield\'in başrolünde olduğu yeni Örümcek Adam filmi \'The Amazing Spider-Man\'in ilk fragmanı  yayınlandı.

Beyaz perdedeki son macerasının üzerinden dört yıl geçen Örümcek Adam yeni kostümüyle tekrar suçluların peşine düşmeye hazırlanıyor. Colombia Picures, yeni filmde Örümcek Adam’ı canlandıracak İngiliz aktör Andrew Garfield’ın yeni kostümüne dikkat çekiyor.

Örümcek Adam’ın yeni filmde giydiği mavi kırmızı kostümün öncekilerden bazı farklılıkları olduğu dikkat çekti. Önceki üç filmde Örümcek Adam’I canlandıran Tobey Maguire’in giydiği kostüme göre, yeni kostüm daha yüksek teknolojili ve modern görünümlü. Kostümün yeni özellikler taşıyıp taşımadığını büyük merak konusu.

 

Tüm yorumlar (245)

Avatar
kemalistanbullu (Figuran) | 3 Eylül 2011, 16:07

Dün sinemada 3D olarak fragmanını izledim..etkilendim...

Cevap Yaz
0
0
koobee24 (Star) | 9 Ağustos 2011, 23:42

tak diye örümcek haline gelmeyecek fragmana bakılırsa. öncesini bayağı bir anlatacaklar. eski seriyi sevdiğimden buna biraz önyargım var ama kostümü giydikten sonra yine seviyoruz örümceği.

Cevap Yaz
0
0
Tmac3 (Profesyonel) | 2 Ağustos 2011, 14:07

Filmin içeriğini görmeden 4.ü çekseler daha iyiydi diyemeyeceğim ama çok iyi bir iş çıkarmaları lazım çünkü insanlar bu filme benzer birşeyi izlemişti 7-8 sene önce ve beklentilerini yüksek tutacaklardır aynı şeyi izlememek için.

Cevap Yaz
0
0
homeland (Figuran) | 1 Ağustos 2011, 21:33

serinin devamı olsa ne olcak sanki en güçlü düşmanı venom bile 5 dk ölüyorsa diğer karakterler 3 dk bile dayanmaz serinin 3 çüsün de görsellik olarak güzeldi ama senerya tam bir fiyasko tepkiler yüzün den zağten baştan çekiyorlar.!
 

Cevap Yaz
0
0
sarmisak (Dublör) | 1 Ağustos 2011, 12:01

abi bu nedir ya. adamlar 3-4 senede bir aynı seriye yine başlıyorlar. baydı kardeşim örümcek adamın kendini keşfini izlemek. devam filmi çekecekleri yere hadi bir daha baştan alalım demişler. bu üçleme bitince yine baştan alırlar. o örümceğin pitır parkırı sokuşunu 3-5 senede bir izleriz artık. fragmanda bile önceki üçlemenin ilk filmi ile birerbir on tane sahne var.  bu nedir yav!

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz