Sinemalar.com

Behzat ç. Seni Kalbime Gömdüm Filminden Kareler

Behzat ç. Seni Kalbime Gömdüm Filminden Kareler
15 Eylül 2011

28 Ekim 2011\'de vizyona girecek olan Behzat ç. Seni Kalbime Gömdüm filminden kısa kareler yayınlandı.

 

Yapılan bir ihbar üzerine Gençlik Parkı’na giden cinayet büro ekipleri, gömülü bir tabut bulurlar. Tabutun içinde yaşlı bir kadın vardır. Yapılan ilk incelemede kadının canlı canlı gömüldüğü ortaya çıkar. Hayata karşı işlenen suçlar uzmanı Behzat Ç., ilk defa böyle bir cinayet karşılaşmaktadır.Yaşlı kadının neden bu biçimde öldürülmüş olabileceğine ilk başta bir anlam verilemez. Yaşlı kadın emekli bir polisin annesidir. Behzat Ç. emekli polisi araştırmaya başladıkça bir takım engellemelerle karşılaşır. Emekli polis, teşkilat içinde Avarel Memduh olarak bilinmektedir, suçu üstlenen kişi ise kendisine Red Kit demektedir.

 

 

Behzat Ç., Harun, Hayalet ve Akbaba’dan oluşan ekibiyle Ankara’yı didik didik ederek Red Kit’in suç ortakları olan Gorbaçov Hasan ve Pembo’ya ulaşmaya çalışır. Olay Yeri İnceleme Şubesi’nin genç komiserlerden Songül de bu olayda onlara yardımcı olmaktadır.Bu esnada şüpheli tavırlarıyla dikkat çeken bir görgü tanığına ulaşırlar. İsmi Süleyman olduğu halde kendisini Ahmet olarak tanıtmaktadır. Kendini Ahmet Sanan Süleyman’ın çelişkili ifadeleriyle iş iyice içinden çıkılmaz bir hal alır.

Behzat Ç. araştırmalarını derinleştirdikçe emniyet içinde yasa dışı yollarla faaliyet gösteren bir örgütün varlığına ulaşır. Bu örgüt 90’lı yıllarda pek çok yargısız infaz yapmıştır. O zaman alt kademelerde görev yapan bu örgüt elemanları şimdi üst mevkilere gelmiştir. Dolayısıyla bu olayın ortaya çıkmasını istememektedirler. Behzat Ç., bir yandan gizemli ve zeki bir katil olan Red Kit’e ulaşmaya çalışır, diğer yandan ise bu olayların açığa çıkmasını istemeyen gizli örgütten kendisini ve ekibini korumaya çalışmaktadır.

 

Tüm yorumlar (41)

Avatar
cansaka (Profesyonel) | 1 Ekim 2011, 13:57

Behzat Ç., Harun, Hayalet ve Akbaba karakterleri, oyuncuları tarafınfan mükemmel bir performansla canlandırılıyor. Filmi heyecanla bekliyorum.

Cevap Yaz
0
0
sparkgup (Amatör) | 25 Eylül 2011, 20:51

Film güzel olacak emrah serbes' in tarafsız yorumuyla. işin içine oyunculuklarda girince tadından yenmeyecek gibi duruyor. fikrim herhangi bir dizi bölümüymüş gibi olacak ama çook farklı olacak :) bekliyoruz seni behzat ç.

Cevap Yaz
0
0
MScorsese (Dublör) | 25 Eylül 2011, 14:26

Diziyken film olan ve başarı sağlıyan çok film yok benim bildiğim kadarıyla fakat başarı sağlarsa iyi olur.

Cevap Yaz
0
0
forzafirat (Figuran) | 21 Eylül 2011, 17:56

diziyi zaten çok özledim film bari hemen girsin de vizyona bi nebze hasret giderelim ...

Cevap Yaz
0
0
mkevin (Dublör) | 29 Eylül 2011, 04:31

dizi filmden önce başlıyor ama :)

0
0
arifyavas (Dublör) | 19 Eylül 2011, 19:35

on numara fılm olacağına inanıyorun :) izlemeye değer ..

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz