Behzat ç. Seni Kalbime Gömdüm Fragmanı Yayınlandı!

03.10.2011 10:23
Behzat ç. Seni Kalbime Gömdüm Fragmanı Yayınlandı!

Ekranların fenomen haline gelen dizisi “Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi”, takipçileriyle sinema salonlarında buluşmaya hazırlanıyor.‘Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm’ yazar Emrah Serbes’in Bir Ankara Polisiyesi  “Son Hafriyat”tan uyarlandı. Senaryoda yine Emrah Serbes imzası var. Filminin yönetmeni Serdar Akar.

Behzat Ç. (Erdal Beşikçioğlu) ve filmin ana karakterleri olan Harun (Fatih Artman), Hayalet (İnanç Konukçu), Akbaba’ya (Berkan Şal) filmde Tardu Flordun kurbanlarını kazdığı çukurlara gömüp polislerden geçmişin intikamını alan ‘Red Kit’, Cansu Dere olay yeri inceleme amiri ve Hakan Boyav kendini Kolsuz Ahmet sanan Süleyman rolünde eşlik ediyor.

 

Zengin bir oyuncu kadrosuna sahip “Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm” sinema filminde ayrıca Ege Aydan, Canan Ergüder, Hazal Kaya, Ayda Aksel, Rıza Kocaoğlu, Tolga Tekin, Nihat İleri gibi usta oyuncularla farklı bir Behzat Ç. hikayesi sunuyor.

 

Adam Film Tarkan Karlıdağ ve Nadoworks Media tarafından yapımı gerçekleştirilen ‘Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm’ 28 Ekim’de sinemalarda.