Sinemalar.com

Behzat ç. Seni Kalbime Gömdüm Fragmanı Yayınlandı!

Behzat ç. Seni Kalbime Gömdüm Fragmanı Yayınlandı!
3 Ekim 2011

Ekranların fenomen haline gelen dizisi “Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi”, takipçileriyle sinema salonlarında buluşmaya hazırlanıyor.‘Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm’ yazar Emrah Serbes’in Bir Ankara Polisiyesi  “Son Hafriyat”tan uyarlandı. Senaryoda yine Emrah Serbes imzası var. Filminin yönetmeni Serdar Akar.

Behzat Ç. (Erdal Beşikçioğlu) ve filmin ana karakterleri olan Harun (Fatih Artman), Hayalet (İnanç Konukçu), Akbaba’ya (Berkan Şal) filmde Tardu Flordun kurbanlarını kazdığı çukurlara gömüp polislerden geçmişin intikamını alan ‘Red Kit’, Cansu Dere olay yeri inceleme amiri ve Hakan Boyav kendini Kolsuz Ahmet sanan Süleyman rolünde eşlik ediyor.

 

Zengin bir oyuncu kadrosuna sahip “Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm” sinema filminde ayrıca Ege Aydan, Canan Ergüder, Hazal Kaya, Ayda Aksel, Rıza Kocaoğlu, Tolga Tekin, Nihat İleri gibi usta oyuncularla farklı bir Behzat Ç. hikayesi sunuyor.

 

Adam Film Tarkan Karlıdağ ve Nadoworks Media tarafından yapımı gerçekleştirilen ‘Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm’ 28 Ekim’de sinemalarda.

 

Tüm yorumlar (26)

Avatar
mbyblis (Amatör) | 11 Ekim 2011, 09:20

Keşke Cansu Dere olmasaydı... Ve Fragman çok zayıf, dizinin bölüm fragmanları bile daha iyiydi.

Cevap Yaz
0
0
SADECESIRADAN (Profesyonel) | 11 Ekim 2011, 00:39

elinde tesbih,agzında paso küfür,kapıları tekmeleyıp sağa sola bagıran ,turkıyenın genclerine çok ıyı ornek olacak bır dızıydı ustune film i çıktı polismi mafyamı piskpatmı belli değil,bu mıletın genclerine polis olursanız boyle olun dercesine,sımdı kı bazı gencler behzat ç gıbı olcam dıyo yanı piskopat olcam dıyo bu adam lar ılerde polis oldugunda ıse saga sola serseri mayın gıbı zıplayacaklar..artık her tv de saçma sapan ahlaksız piskopat dızıler ustune bıde film leri sinemalarda acıyorum turk sınemasına ve harcanan butceye ve sımdı ki genclerin kırletılen beyınlerine,ve genclerin senpatısını genellikle kufur yada sokak tabırıyle agır abı rollerı one koyup çıkaran yapımcılara.bır programda turkıyede bu işin yonetmenlık ısının mektebını okuyan 70 yonetmen oldugu cevrılen dızı sayısının 200 ü gectıgı saptanmış ve daha fazlası,gerı kalan 130 dızıyı kım çekıyor ?kımdır bunlar bellı değil? yazık hemde çok..bu ülkede seray sever denılen bır ınsan bıle yonetmenlık yapıyor sa yapmışsa vay halımıze..

Cevap Yaz
0
0
Darksid (Profesyonel) | 10 Ekim 2011, 13:52

bence hüsran ile sonuçlanacak bir film ki gitmeyi dahi düşünmüyorum

Cevap Yaz
0
0
Ornogz (Profesyonel) | 11 Ekim 2011, 02:29

kesinlikle katılıyorum 5* verdim dostum sana.

0
0
TcMkaptan (Profesyonel) | 10 Ekim 2011, 23:08

ne yorum yazıyorsun o zaman hüsranmış verilen emeğe saygı duy bari izlemeden kötüleme filmi ki harika film olacagına da bahse girerim

0
0
Acaustic (Profesyonel) | 8 Ekim 2011, 15:16

merakla bekliyorum seni kalbime gömdüm filmini, çıksa da gitsek la

Cevap Yaz
0
0
trnami01 (Dublör) | 8 Ekim 2011, 14:56

Saçma sapan bir fragman ne anlatıyor onu dahi anlamış değilim tabut falan gömüyürlar falan filan her şey göz önünde berbat

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz